Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Profil użytkownika Nikita

To my stworzyliśmy Jarosława Kaczyńskiego

To my stworzyliśmy Kaczyńskiego i my go możemy unicestwić. Jarosław Ty Polskę zostaw, kup sobie klocki lego i zaproś Antoniego, krzyczy opozycja na ulicach. Najpoważniejsze media w Polsce grzmią - najważniejszą osobą w państwie jest Jarosław Kaczyński. To ta osoba, która trzyma na smyczy rząd i Prezydenta. A kim jest Jarosław Kaczyński ? Ten pan jest tylko posłem i szefem jednej z wielu partii.

Mam dość Podłej Zmiany !

Większość z nas została dotknięta Podłą Zmianą. Większość boi się, że szczera i głośna krytyka działań obecnej władzy może rykoszetem wrócić do nich samych. Groźba utraty pracy, kontrole w firmie, trudności w załatwieniu pozwoleń lub innych spraw administracyjnych zamykają usta oponentom.

Nauczyciele i rodzice protestują

Znów deszcz, prawie jak na czarnym proteście, znów morze parasolek, trąbki i determinacja. Do Warszawy przyjechali związkowcy ZNP z różnych stron Polski, nauczyciele gimnazjów z miejscowości, których nazw nigdy nie słyszałam, nauczyciele szkół podstawowych i liceów zatrwożeni pomysłami minister Zalewskiej. Przyszli rodzice z malutkimi dziećmi, dziadkowie, uczniowie… Gęsty tłum.

Wyjazd z Mazur na Marsz Niepodległości do Warszawy

Wszyscy jesteśmy Polakami, wszyscy mamy prawo świętować Niepodległość. 11 Listopada to nasze święto. Święto wszystkich Polaków. Pokażemy światu, jak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm, w wolnym i demokratycznym państwie. 98 lat temu, po latach zaborów, Polacy pokazali, że tu jest Polska. Siłami całego społeczeństwa. Dziś - nasza kolej. Nie dajmy zawłaszczyć biało-czerwonej. Nie dajmy odebrać sobie naszego święta. Jeszcze polska nie zginęła ...

Zbrojne ramię partii

„Oto sekret propagandy: pochwycić człowieka i nasycić go swoimi ideami w taki sposób, aby nie zorientował się, że jest nimi nasycany. Naturalnie propaganda oparta jest na jakimś zamyśle, ale ów zamysł powinien być zamaskowany tak mądrze, tak sprytnie, aby ten, kogo zamysł ma dosięgnąć, nie wiedział o tym”.

Dlaczego PiS wkrótce upadnie

PiS dostał władzę fuksem, mając tylko 37 proc. Dziś spada poniżej 30 proc. Za rok będzie miał 25 proc., czyli swój twardy elektorat ze ściany wschodniej oraz beneficjentów reżimu. Mimo że z pewnością zmieni ordynację pod siebie, tak jak uczynił to Orbán, to i tak z takim poparciem nie będą w stanie utrzymać władzy.

Prezesie, dziękujemy, żeś nas połączył !

Cudownie dziecko komunizmu dokonało cudu. Jarosław Kaczyński łączy coraz więcej grup społecznych. Suweren zaczął interesować się sprawami naszego kraju w sposób głośny i widoczny. Każdy tydzień działań PiS wzmaga aktywność Suwerena na ulicach miast i miasteczek. PiS łączy, nie dzieli ! W ostatnich tygodniach połączył setki tysięcy Polek i Polaków w kraju i za granicą.

Nie pozwólmy zniszczyć szkolnictwa w Polsce !

Chociaż projekt ustawy dotyczący absolutnego zakazu aborcji, kary więzienia dla kobiet, które ośmieliły by się dopuścić do takiego czynu upadł, kobiety nadal są wkurzone. Dobra Zmiana dotyka ich już narodzone dzieci. Dzieci, które chodzą do szkoły i mają być poddane idiotycznemu eksperymentowi. Eksperyment polega na powrocie do systemu nauczania z czasów głębokiej komuny.

Kobiety są wkurzone

Czarny Protest w Warszawie zgromadził tysiące kobiet. Wkurzonych kobiet w każdym wieku. Wkurzone kobiety żądały prawa do wyboru, do samodzielnego podejmowania decyzji, do odsunięcia kościoła od polityki. Kobiety chcą mieć prawo do samostanowienia o sobie.

Czarny protest polskich kobiet

Partia rządząca nieustannie dostarcza nam rozrywki. Troszczy się, żeby Suweren się nie nudził, zagląda nam w dusze, serca, a ostatnio trywialnie w majtki. Pomimo wcześniejszych zapewnień, że nie będzie się zajmować ustawą aborcyjną, właśnie się nią zajęła. Jeżeli, ktoś z przedstawicieli 18% Narodu mówi, że czegoś nie zrobią, to z pewnością to uczynią. Zasada ta nie dotyczy sytuacji, w których NIE jest łamane prawo. Jeżeli tylko można je nagiąć do swoich potrzeb, PiS z sadystyczną radością to zrobi.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »