Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Abordaż po medale. Żeglarze PMOS znów w akcji

2020-10-04 09:09:48 (ost. akt: 2020-10-04 10:11:37)
Po ciągłych wojażach "na wyjeździe", tym razem nasi żeglarze powalczyli u siebie

Po ciągłych wojażach "na wyjeździe", tym razem nasi żeglarze powalczyli u siebie

Autor zdjęcia: PMOS Pisz

ŻEGLARSTWO || Piscy wodniacy być może i czasem narzekają na brak wiatru, ale nigdy nie brak im trofeów. Po kolejne sięgnęli u siebie, 3 października w Piszu.

Wody jeziora Roś stały się w sobotę areną regat o mistrzostwo piskiego PMOS. Zawodów typowo "wewnętrznych". Bo wypada wspomnieć, że "na zewnątrz" nasi żeglarze już się w tym sezonie nieźle naścigali. Nie zdążyły opaść jeszcze emocje m.in. po niedawnej walce o puchar prezydenta Suwałk, w której z podwójnego złota cieszyły się Patrycja Raszczyk i Zofia Sienkiewicz (w kat. OPEN oraz w kat. dziewcząt), zaś na 3. miejscu OPEN rywalizację zakończyła załoga Krystian Krysiak-Kalina Stępień.

To jednak, że tym razem piszanie nie musieli oglądać się aż tak na bandery innych miast Polski, w żaden sposób nie ujmowało poziomowi regat. Żadna z załóg nie przewidziała "taryfy ulgowej" dla znajomych z klubu.

Swoisty "rewanż" za Suwałki udał się wspomnianym już Krystianowi i Klaudii, którzy wypływali sobie tytuły mistrzów. Ze srebrem PMOS wyścig ukończyły Patrycja Raszczyk i Zofia Sienkiewicz, a 3. miejsce na podium przypadło w udziale Anastazji Pastuszce i Joannie Kłok.

Tuż za prestiżowym "pudłem" uplasowały się pozostałe załogi z Pisza: Zuzanna Grusznis-Emilia Zalewska (4. lokata), Julia Mielewczyk-Alicja Filipowicz (5.), Zuzanna Zachłowska-Marcelina Konert (6.) i Laura Szymorska-Aleksandra Stępień (7.).

kk

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages