Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Nocne spotkanie, czyli planszówki na miejskiej plaży

2020-08-12 14:30:00 (ost. akt: 2020-08-12 14:24:48)
Na nocne spotkanie z planszówkami zapraszamy do ekomariny w Piszu

Na nocne spotkanie z planszówkami zapraszamy do ekomariny w Piszu

Autor zdjęcia: Pixabay.com

ROZRYWKA || W najbliższy piątek,14 sierpnia, o zachodzie słońca (godz. 20.03) w budynku ekomariny przy plaży miejskiej w Piszu rozpocznie się spotkanie z grami planszowymi.

Kto postanowił zamienić piską plażę w stolicę gier planszowych? Odpowiedź jest prosta: MazuGry, Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piszu oraz Stowarzyszenie Portam połączyli siły i udostępnili swoje zbiory, aby dzielić się radością płynącą ze spotkania przy wspólnej grze z każdym, kto znajdzie czas w ten wyjątkowy wieczór.

Organizatorzy zapowiadają nocne zmagania przy dostępnych planszówkach – wydarzenie potrwa aż do ostatniego gracza, który będzie miał jeszcze siłę toczyć boje w świecie przygotowanych gier. Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób dorosłych, młodzieży, jak i do dzieci, jednak osoby niepełnoletnie proszone są o obecność pod opieką dorosłych.

Wśród planszówek, dostępnych na wydarzeniu, uczestnicy znajdą dziesiątki propozycji — zarówno dorośli, jak i dzieci. Są również pozycje, które doskonale nadają się do integrowania pokoleń. Jaką jednak grę wybrać? Jeżeli nie mamy pojęcia lub to nasza pierwsza styczność z planszówkami, organizatorzy chętnie pomogą coś wybrać oraz wytłumaczą mechanizmy gier.

— Propozycji jest naprawdę dużo i nie sposób wszystkich wymienić. Podczas spotkania będziemy grać w gry opowiadające historie mrożące krew w żyłach, co przyda się w te upalne dni. Ilość miejsc jest ograniczona, prosimy o zapisy poprzez naszego messnegera – mówi Paweł Bosak ze Stowarzyszenia Portam.

Organizatorzy informują jednocześnie, że przebieg wydarzenia może zostać utrwalony w formie fotografii i nagrań oraz udostępniony wyłącznie w celu promocji działalności kulturalnej Stowarzyszenia PORTAM na dotyczących Stowarzyszenia stronach internetowych oraz kanałach komunikacji social media. Udział w wydarzeniu oznacza wyrażenie zgody na wyżej opisane wykorzystanie wizerunku.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages