Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Szczęśliwy finał poszukiwań 84-letniego mieszkańca gminy Białej Piskiej

2020-06-29 13:10:47 (ost. akt: 2020-06-29 13:13:08)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Po kilku godzinach intensywnych poszukiwań policjanci odnaleźli zaginionego 84-letniego mieszkańca gminy Biała Piska.

W nocy z niedzieli na poniedziałek rodzina z gminy Biała Piska zgłosiła zaginięcie 84-letniego mężczyzny, który wyszedł z domu przed południem i do wieczora nie wrócił. Wziął ze sobą jedynie rower zostawiając w domu dokumenty i leki, które stale przyjmuje. Rodzina przez kilka godzin na własną rękę szukała 84-latka. Niestety nie udało im się go odnaleźć, więc powiadomili policję. Zgłaszając zaginięcie zasugerowali, że starszy pan mógł pójść na grzyby w okolice poligonu wojskowego.

W tej sytuacji oficer dyżurny piskiej komendy poprosił o wsparcie w poszukiwaniach żołnierzy z Żandarmerii Wojskowej w Bemowie Piskim. Przez kilka godzin policjanci i żołnierze intensywnie szukali zaginionego 84-latka. Sprawdzili obszary wojskowe, drogi dojazdowe, rejony osiedli, działek ogrodowych, przystanków i innych miejsc, gdzie mógł przebywać zaginiony.

Po godz. 4.00 policjanci sprawdzając miejscowość Drygały zauważyli idącego ulicą starszego mężczyznę, który prowadził rower. Wyglądem przypominał zaginionego. Był to mieszkaniec gminy Biała Piska, którego szukali od kilku godzin. Mężczyzna był cały i zdrowy, choć przemoczony. Nie potrzebował pomocy medycznej. Był jedynie bardzo zaskoczony, że przez całą noc szukała go rodzina, policjanci i żołnierze.

KPP Pisz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages