Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Kot i pies na medal. Ruszyło głosowanie!

2020-06-09 13:17:55 (ost. akt: 2020-06-10 09:20:35)
Odi

Odi

Wybieramy Super Psa i Super Kota. Mamy już pierwsze zgłoszenia.

Kot i pies… Czy taki duet może się udać? Czy pies się z kotem nie pogryzie? A czy kot psa nie zadrapie? Jest jedno bezpieczne miejsce — nasze łamy. Dlatego szykujecie aparaty i namawiajcie swoje czworonogi do szerokiego uśmiechu. Być może wśród nadesłanych zdjęć znajdziemy zwierzaka, który nie tylko jest tylko wyjątkowy, ale i zasługuje na miano rekordzisty.


Plebiscyt trwa do 20 lipca. Zdjęcia psów i kotów mogą zgłaszać ich właściciele. Mają na to czas do 19 lipca. Wystarczy wysłać fotografię wraz z imieniem zwierzaka i miejscowością, z której pochodzi oraz telefon kontaktowy do właściciela, pod adres mailowy pisz@gazetaolsztynska.pl. Zdjęcie nie może przekraczać 5 MB.

Głosowanie na "Super Psa" i "Super Kota" odbywa się za pomocą sms-ów, koszt jednego to 2,46 zł z VAT. Tytuły w danym powiecie zostaną przyznane tym zwierzętom, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły regionalne otrzymają pies i kot, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów w danej kategorii..

Regulamin konkursu TUTAJ

SUPER PIES

SUPER KOT


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages