Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Policjant w czasie wolnym zatrzymał agresywnego sprawcę wybicia szyby w mercedesie

2020-06-02 09:57:18 (ost. akt: 2020-06-02 10:05:17)
Mercedes z wybitą szybą

Mercedes z wybitą szybą

Autor zdjęcia: KPP Pisz

W poniedziałek (1 czerwca) po godz. 17.00 na ul. Mazurskiej w Piszu pewien mężczyzna zaczepiał przechodniów, prowokował ich do bójki oraz używał wulgarnych słów. Był bardzo agresywny i znajdował się w stanie upojenia alkoholowego.

Przechodzące osoby próbowały go uspokajać, ale bezskutecznie. Mężczyzna ten zachowywał się jeszcze bardziej agresywnie, a do tego zaczął biegać i skakać po ulicy. W pewnym momencie podskoczył i pięścią wybił tylną szybę w zaparkowanym obok mercedesie. W pobliżu przechodził policjant piskiej prewencji - sierż. szt. Marcin Mąka, który był wówczas po służbie.

	http://m.wm.pl/2020/06/orig/kpp-pisz-sierz-szt-marcin-maka-629452.jpg

Zareagował bez wahania. Zatrzymał sprawcę zniszczenia mienia i obezwładnił go do czasu przyjazdu patrolu. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 37-letni mieszkaniec miasta. Zdecydowali o zatrzymaniu go w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Właścicielka pojazdu marki Mercedes złożyła zawiadomienie o wykroczeniu i wniosek o ściganie sprawcy. Wartość wybitej szyby wyceniła na kwotę 500 złotych.

Sprawca pociągnięty zostanie do odpowiedzialności. Grozi mu za to kara aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages