środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

34-latek znalazł amfetaminę w parku miejskim, a potem ukrył ją w swojej piwnicy

2020-05-20 09:06:28 (ost. akt: 2020-05-20 09:14:03)
Zabezpieczone przedmioty

Zabezpieczone przedmioty

Autor zdjęcia: KPP Pisz

W niedzielę (17 maja) kryminalni z piskiej komendy zatrzymali 34-letniego mieszkańca miasta. Ustalili bowiem, że mężczyzna ten może posiadać środki odurzające i nie mylili się.

Mieszkaniec Pisza miał przy sobie zawiniątko foliowe z białym proszkiem. Kolejne cztery zawiniątka policjanci znaleźli w jego zapalniczce. 34-latek twierdził, że jest to amfetamina, którą dwa tygodnie wcześniej znalazł przy drzewie w parku miejskim.

	https://m.wm.pl/2020/05/orig/kpp-pisz-zabezpieczona-zapalniczka-627483.jpg

W tej sytuacji kryminalni przeszukali mieszkanie tego mężczyzny pod kątem znalezienia kolejnych porcji narkotyków. Znaleźli je w piwnicy. Zawiniątka z proszkiem koloru białego i żółtego schowane były w szklanym słoiczku, w saszetce z materiału oraz większym woreczku strunowym. Łącznie policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 150 gramów tych substancji.

Jeśli badania laboratoryjne potwierdzą, że zabezpieczone przez policjantów substancje to środki odurzające wówczas mieszkaniec Pisza usłyszy zarzut posiadania narkotyków. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia do lat 3.

KPP Pisz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages