środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

"RAZEM przeciwko przemocy w rodzinie". Zabawa Mikołajkowa zwieńczyła projekt

2019-12-20 12:00:00 (ost. akt: 2019-12-20 10:52:18)

PISZ|| Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu zorganizowało Zabawę Mikołajkową w Hotelu nad Pisą dla uczestników projektu oraz przedstawicieli instytucji, które łączyły się w działaniach w projekcie "RAZEM przeciwko przemocy w rodzinie".

Spotkanie, które odbyło się w miniony piątek (13 grudnia) było również podsumowaniem dotychczasowych realizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu działań w projekcie.

A były to: warsztaty dla dzieci i młodzieży „Odkryj swoją wewnętrzną siłę — ŻYCIE BEZ PRZEMOCY”, warsztaty edukacyjne dla rodziców „CYBERPRZEMOC — co i jak ? ” i „Jak wychowywać bez klapsa”, zajęcia ruchowe dla młodzieży( fitness i siłownia), konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży „Uczyńmy świat piękniejszy-STOP PRZEMOCY”, zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży, szkolenie dla osób pracujących w podmiotach realizujących zadania na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie nt. „ Przemoc wobec dziecka w domu i szkole jako przyczyna zachowań agresywnych”.


Celem wspólnej Zabawy Mikołajkowej przy muzyce było pokazanie dzieciom i młodzieży różnych sposobów i form spędzania czasu wolnego, bez przejawów przemocy i agresji. Dzieci odwiedził Mikołaj i Elf, który poprowadził wspólne gry i zabawy. Był wspólny poczęstunek. Zespół „Magnat” zajął się oprawą muzyczną naszej Zabawy Mikołajkowej.


Projekt współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie”.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Rzeczywistość #2838751 | 37.47.*.* 21 gru 2019 17:38

    Prawda dzisiaj jest taka że kobieta swojego facera prowokujepobije go chłop wstydzi się tego ujawnić a jak tylko nadarzy się jakakolwiek okazja ona ma tupet go oskarżać o przemoc. Chłopy uważajci nagrywajcie baby są dziś gorsze od Was.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages