Wtorek, 25 lutego 2020. Imieniny Almy, Cezarego, Jarosława

Milan Popiołek - nasz Gwiazdkowy Brzdąc

2019-12-20 14:25:00 (ost. akt: 2019-12-20 15:19:13)
Milan Popiołek, zwycięzca naszego plebiscytu

Milan Popiołek, zwycięzca naszego plebiscytu

Autor zdjęcia: Beata Smaka

NASZA AKCJA II Dobiegł końca nasz plebiscyt na Zimowego Brzdąca. To było kilka tygodni niezwykle zaciętej rywalizacji. Otrzymaliśmy w sumie 19 zgłoszeń. Liderzy rankingu zmieniali się jak w kalejdoskopie. Ale wygrać mógł tylko jeden brzdąc.

Najwięcej Państwa głosów zdobył Milan Popiołek z Pisza. Nasz Zimowy Brzdąc ma 13 miesięcy, a do konkursu zgłosił go tata Karol. — Wasz plebiscyt od dłuższego czasu chodził mi głowie. Widziałem, że jest dużo zgłoszeń. Kiedy wracałem z Milankiem ze szczepionki, zrobiłem mu zdjęcie na placu Daszyńskiego. Stała już choinka i sanie św. Mikołaja. Pomyślałem, że to dokonała okazja. Wysłałem zdjęcie i udało się wygrać. Bardzo się cieszę i dziękuję wszystkim za oddane głosy — mówi pan Karol.

Milan jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem. Niedawno postawił swoje pierwsze kroki. Pierwszymi ząbkami też już może się pochwalić. Jak podkreśla jego tata, uśmiech z twarzy nigdy mu nie schodzi. — Milan interesuje się wszystkim, co dzieje się dookoła. Z zapartym tchem poznaje świat. Bardzo lubi obserwować mamę przy domowych obowiązkach. Jego ulubioną zabawką jest... odkurzacz. Zresztą syn bardzo interesuje się wszelką elektroniką. Lubi też siadać ze wszystkimi przy stole i zajadać, zwłaszcza mięsko lub paróweczki — śmieje się pan Karol. Milan, jak na Zimowego Brzdąca przystało, przepada również za spacerami. Choć jak przyznaje pan Karol, bardzo szybko zasypia na świeżym powietrzu.

Nasz zwycięzca ma oryginalne imię. — Poznaliśmy się żoną, kiedy pracowaliśmy w sieci sklepów Mila. Postanowiliśmy więc, że nazwiemy naszego pierwszego synka właśnie Milan. Jesteśmy po ślubie już 1,5 roku i spodziewamy się kolejnego dziecka — cieszy się dumny tata. Pan Karol przyznaje, że okładka Gazety Piskiej z Milanem będzie fantastycznym prezentem pod choinkę: — Na razie Milan nie rozumie, że wygrał plebiscyt, bo jest jeszcze za malutki. Jednak po latach będzie miał wspaniałą pamiątkę. Na pewno kupię kilka egzemplarzy gazety dla najbliższych. Część prześlę do Włoch, gdzie mieszka rodzina mojej żony. Na pewno się ucieszą. Wszyscy bardzo mocno kibicowali Milanowi i wysyłali SMS-y. Korzystając z okazji chciałbym wszystkich pozdrowić i życzyć Wesołych Świąt!

W naszym plebiscycie wzięło udział 19 dzieci. Głosowanie zakończyliśmy 15 grudnia. Walka o tytuł Zimowego Brzdąca trwała do ostatniego momentu i była bardzo wyrównana. Milan zdobył 18,6 proc. Państwa głosów. Drugie miejsce zajął Bartosz Pisowodzki z Pisza (16,5 proc. głosów). Na trzecim uplasował się Piotr Niedźwiecki, również z Pisza (16,2 proc. głosów). Dziękujemy Wszystkim za udział w naszej zabawie.

Beata Smaka

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages