Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

W sobotę zagrają dla Małgosi! Stawka wysoka - ŻYCIE

2019-12-04 20:58:17 (ost. akt: 2019-12-04 21:05:05)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

CHARYTATYWNIE || Boisko przy starostwie powiatowym w Piszu stanie się 7 grudnia areną Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej. Głównym celem jest pomoc w zebraniu środków na operację Małgosi Szymańskiej.

Czyli wielkiej, choć małej, 3-letniej wojowniczki z Pisza, która potrzebuje 150 tys. zł na operację ratującą życie. W akcję włączyli się okoliczni pasjonaci futbolu, na czele z Klubem Sportowym Mazur Pisz.

- Nasz klub reprezentować będą Juniorzy, Seniorzy oraz drużyna Oldboy. Zachęcamy do mobilizacji rodziny, znajomych, sąsiadów. Stwórzcie własne drużyny i weźcie z nami czynny udział w tym turnieju - słyszymy w szeregach Mazura. - Forma sportowa ma najmniejsze znaczenie. Najważniejsza jest Małgosia i to, że możemy wspólnie jej pomóc - dodają.

W trakcie turnieju odbędzie się licytacja gadżetów KS Mazur Pisz oraz Lechii Gdańsk. Całkowity dochód z licytacji, wpisowego oraz puszek zostanie przekazany na konto Małgosi.

Patronat nad wydarzeniem objęło I LO w Piszu.

*** OD ORGANIZATORÓW: Osoby, które chciałyby wziąć udział w turnieju, ale nie zdołają zebrać drużyny, również zachęcamy do kontaktu. Jeśli chcecie grać - znajdziemy dla Was miejsce w naszych drużynach.

K.K.

http://m.wm.pl/2019/12/orig/malgosia-595759.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages