Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Puchar Starosty zdobyła Wiktoria Weichman

2019-12-05 10:55:00 (ost. akt: 2019-12-05 10:51:30)

Autor zdjęcia: Wojciech Stawecki

POWIAT|| Po raz pierwszy w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia w Piszu odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej, w którym 27. młodych wokalistów śpiewająco walczyło o Puchar Starosty Powiatu Piskiego. Organizatorzy zapowiadają że będą kolejne.

W dniu 30 listopada 2019 roku o godzinie 10.00 w budynku Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Piszu, mieszczącym się przy ulicy Jagodnej 4, odbył się I Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej o Puchar Starosty Powiatu Piskiego. Ku miłemu zaskoczeniu organizatorów, do konkursu przystąpiło 25 solistów i jeden zespół. Ogółem 27 osób!

Po zaprezentowaniu swoich umiejętności, Młodzi Artyści wraz z Opiekunami miło spędzili czas na rozmowach, którym towarzyszyły gorące jeszcze emocje związane z występami. Oczywiście nie mogło obyć się bez słodkiego poczęstunku przygotowanego przez Grono Pedagogiczne Szkoły Muzycznej.

Jury konkursu w składzie: Mariusz Trupacz, Agata Rożniatowska-Kubińska i Dorota Szymańska ogłosiło następujący werdykt:KATEGORIA I ( soliści 5-6 lat)
I miejsce- Alicja Góralczyk
II miejsce- Kacper Jankowski
III miejsce- Aleksander Szymanowski

KATEGORIA II ( soliści 7- 9 lat)
I miejsce- Julia Szleszyńska
II miejsce- Laura Bartosz
III miejsce- Emilia Jach

KATEGORIA III ( soliści 10- 15 lat)
I miejsce- Amelia Tereszczak
II miejsce- Katarzyna Rakowska
III miejsce- Gabriela Łukasik

Nagrodę główną - Puchar Starosty Powiatu Piskiego otrzymała Wiktoria Weichman

Organizatorzy serdecznie dziękują Sponsorom, którymi były instytucje: Starostwo Powiatowe w Piszu, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Piszu, Gmina Ruciane- Nida, Alior Bank, PZU, Warmińsko- Mazurski Bank Spółdzielczy oraz osoby prywatne: Marta Serafin, Janusz Szok, Dagmara Ciborowska, Daniela Wąs i Renata Gorczyńska.

Dzięki Ich hojności każdy uczestnik został obdarowany pięknymi prezentami, oraz zdjęciem opatrzonym autografem uczestnika programu The Voice of Poland - Patryka Żywczyka.
Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie, do czego już dzisiaj serdecznie wszystkich zachęcamy, bo przecież... muzyka i śpiew łagodzą obyczaje.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages