Czwartek, 28 maja 2020. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Przed nami Hip-Hop Pisz Festiwal

2019-07-25 11:30:00 (ost. akt: 2019-07-25 11:40:31)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Przed nami Hip-Hop Pisz Festiwal. Impreza potrwa dwa dni. Pierwszego dnia (9 sierpnia) wystąpią El Grande Bomba, Kartky i Sarius. Impreza rozpocznie się o godz. 17.00 w amfiteatrze przy PDK-u.

Nie zabraknie też konkursu Pisz Rap Selekcja. Wśród 10 finalistów znaleźli się Daniel Majki z Białogardu, DRD z Czarnego Dunajca, SzkodnikEC z Ełku, ZYZIO z Pisza, Bronx z Krakowa, Vał z Rynu, 4Happiness z Ketrzyna, TOMZ z Poznania, Middleone z Olsztyna oraz Dany z Warszawy. — Wybór był niezwykle trudny, a zgłoszeń jeszcze więcej niż w ubiegłym roku. Wśród finalistów mamy jedną damę (Bronx).Przy wyborze nie kierowaliśmy się jakością nagrań, wiemy, że nie każdy posiada dostęp do studia, zaważyły styl, technika, teksty. Wszyscy finaliści potwierdzili swój przyjazd, a więc teraz wszystko w Waszych rękach i ocenie Jury — przyznają organizatorzy. Wstęp na piątkową imprezę jest bezpłatny.

	http://m.wm.pl/2019/07/orig/plakat-hip-hop-pisz-2019-566290.jpg

Z kolei wejściówki na sobotnie koncerty są do nabycia na stronie ticketos.pl. Cena to 30 zł. 10 sierpnia w piskim amfiteatrze wystąpią Małach, Rufuz, Dixon 37, Pih x RX, Aron i 5tka. Imprezę poprowadzi znany ze współpracy z Kubą Knappem, Stasiakiem czy DJ Decksem - EMIL G. Start godz. 18.00. Zapraszamy. bas


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages