środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Podinsp. Marcin Kubas nowym Komendantem Powiatowym Policji w Piszu

2019-07-10 12:04:18 (ost. akt: 2019-07-10 12:13:39)

Autor zdjęcia: KPP Pisz

W piskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, nadkom. Marcina Karmowskiego oraz mianowanie jego następcy. Komendantem Powiatowym Policji w Piszu został podinsp. Marcin Kubas. Uroczystość odbyła się z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie, policjantów, pracowników cywilnych i zaproszonych gości.

W środę (10 lipca) w piskiej komendzie odbyło się uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Piszu Piszu, nadkom. Marcina Karmowskiego. Nowym Komendantem Powiatowym Policji w Piszu został podinsp. Marcin Kubas,dotychczasowy Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piszu.

W uroczystym przekazaniu obowiązków uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie, insp. Tomasz Klimek, policjanci, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.

Wśród nich byli: Poseł na Sejm RP- Jerzy Wojciech Małecki, Ksiądz Kapelan – dr Wojciech Kalinowski, Starosta Powiatu Piskiego - Andrzej Nowicki oraz członkowie zarządu, Zastępca Burmistrza Pisza - Janusz Puchalski, Burmistrz Białej Piskiej - Beata Sokołowska, Burmistrz Orzysza – Zbigniew Włodkowski oraz Sekretarz Danuta Kowalewska reprezentująca Burmistrza Rucianego – Nidy. W uroczystości wzięli także udział przedstawiciele straży pożarnej, wojska, nadleśnictwa i prokuratury.

Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie podziękował nadkom. Marcinowi Karmowskiemu za efektywną i skuteczną pracę na rzecz bezpieczeństwa powiatu piskiego. Podkreślił, że odchodzący Komendant dał się poznać jako doskonały fachowiec, dobry przełożony oraz policjant, z którym współpraca układa się na wysokim poziomie.

Inspektor Tomasz Klimek dodał, że w piskiej komendzie są nie tylko bardzo dobre wyniki, dzięki pracy i zaangażowaniu wszystkich, zarówno funkcjonariuszy jak i pracowników cywilnych, ale także bardzo miła atmosfera. Życzył nadkom. Marcinowi Karmowskiemu równie dobrych wyników i sukcesów na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Węgorzewie. Podinspektorowi Marcinowi Kubasowi, który mianowany został Komendantem Powiatowym Policji w Piszu, życzył natomiast utrzymania równie wysokiego poziomu pracy całego zespołu.

Następnie głos zabrał odchodzący nadkom. Marcin Karmowski. Komendant podziękował za 18 lat wspólnej pracy w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu. Serdeczne podziękowania za owocną współpracę skierował pod adresem policjantów, pracowników cywilnych oraz związków zawodowych. Dodał, że tylko wspólnymi siłami i pracą można było osiągnąć tak wysokie wyniki i sprawić, by mieszkańcy powiatu piskiego czuli się bezpiecznie.

Komendant podziękował za bardzo dobrą współpracę samorządom, innym służbom oraz podmiotom działającym razem na rzecz lokalnego bezpieczeństwa. Wiele miłych i ciepłych słów pod adresem Komendanta Powiatowego Policji w Piszu, nadkom. Marcina Karmowskiego padło ze strony przybyłych na tę uroczystość gości.

Żegnając się odchodzący Komendant życzył swojemu następcy – podinsp. Marcinowi Kubasowi sukcesów w dowodzeniu Komendą Powiatową Policji w Piszu.

KPP Pisz


_

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages