Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Szczęśliwy finał poszukiwań zaginionego 32-latka

2019-06-21 08:44:04 (ost. akt: 2019-06-21 09:27:07)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Kilkugodzinne poszukiwania 32-letniego niepełnosprawnego umysłowo mężczyzny zakończyły się szczęśliwie - piscy policjanci odnaleźli zaginionego. Okazało się, że mężczyzna zabłądził i nie wiedział jak wrócić do domu.

Wczoraj (czwartek, 20 czerwca) oficer dyżurny piskiej komendy otrzymał informację o zaginięciu 32-letniego niepełnosprawnego umysłowo mężczyzny.

— Z relacji siostry wynikało, że tego dnia przejechali z gminy Prostki do jednej z miejscowości na terenie gminy Pisz, by spotkać się z rodziną. W godzinach popołudniowych 32-latek wraz ze szwagrem wybrali się rowerami nad jezioro w okolicach Wąglika. W pewnym momencie postanowili się ścigać. Mężczyzn stracił z oczu 32-latka. Rodzina zaczęła go szukać na własną rękę. Przed godz. 20.00 o zaginięciu powiadomili policję — relacjonuje kom.Anna Szypczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Piszu.

Policjanci na terenie całego powiatu piskiego szukali zaginionego mężczyzny. Tuż przed północą patrol odnalazł go całego i zdrowego w okolicach miejscowości Babrosty.

— Odnaleziony powiedział funkcjonariuszom, że oddalił się od szwagra, bo chciał się wcześniej wykąpać w jeziorze. Potem zabłądził i nie wiedział jak wrócić. Policjanci przekazali mężczyznę rodzinie, która nie kryła swojego zadowolenia — dodaje Anna Szypczyńska.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages