Czwartek, 28 maja 2020. Imieniny Augustyna, Ingi, Jaromira

Uwaga przedsiębiorcy! Jutro otwarte spotkanie z przedstawicielami zagranicznych firm

2019-05-13 07:26:40 (ost. akt: 2019-05-13 07:52:22)

Autor zdjęcia: Archiwum Gazety Olsztyńskiej

W związku z najbliższymi misjami gospodarczymi z Rosji i Łotwy (13-16 maja) Stowarzyszenie Wielkie Jeziora Mazurskie zaprasza lokalnych przedsiębiorców związanych z ekonomią wodną (szczególnie hotelarzy i touroperatorów), zainteresowanych nawiązaniem bliższej współpracy z firmami zagranicznymi na otwarte spotkanie na temat potencjału inwestycyjnego obszaru Wielkich Jezior Mazurskich.

Spotkanie odbędzie się jutro (wtorek, 14 maja) o godz. 17.00 w Hotelu nad Pisą (ul. Ratuszowa 13). Czas trwania - ok. 2 godzin. Podczas spotkania, w którym udział wezmą przedstawiciele samorządu, również w formie rozmów bilateralnych (dwustronnych).

Misje gospodarcze są realizowane w ramach projektu pn. „7 Cudów Mazur – promocja gospodarcza obszaru Wielkich Jezior Mazurskich” przez Stowarzyszenia Wielkie Jeziora Mazurskie w partnerstwie z 11 gminami: Miasto Giżycko, Giżycko, Miłki, Orzysz, Ruciane-Nida, Mikołajki, Miasto Mrągowo, Mrągowo, Ryn, Węgorzewo, Pisz.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages