Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Blisko 200 osób bawiło się na Wielkanocnym Balu - Bardzo Kulturalnym

2019-05-09 08:35:51 (ost. akt: 2019-05-09 08:41:11)

Autor zdjęcia: Archiwum

Za nami Wielkanocny Bal Bardzo Kulturalny organizowany przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Organizacją zabawy zajął się tym razem Oddział z parafii św. Jana Chrzciciela w Piszu. Bal zgromadził ok. 180 młodych z całej diecezji.

Temat przewodni balu nie był przypadkowy. Chcieliśmy uzmysłowić wszystkim uczestnikom, że naszym największym powodem do radości, tańca i zabawy jest Zmartwychwstanie Chrystusa- stąd Bal Wielkanocny. Nasze radosne spotkanie rozpoczęliśmy wspólną Eucharystią w kościele św. Jana Chrzciciela w Piszu. Po modlitwie udaliśmy się wszyscy razem w drogę, do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, gdzie odbyła się zabawa. Gdy zgromadziliśmy się już na sali, wszystkich przybyłych powitał ks. Krzysztof Pachucki- Asystent Oddziału KSM św. Jana Chrzciciela. Na sali wybrzmiało radosne „Dobrze, że jesteś!”, a zaraz potem uroczysty Polonez. Radości nie było końca! W czasie trwania zabawy na uczestników czekało wiele atrakcji i niespodzianek, m.in.: grill, karaoke, czy pokaz ognia!

To już kolejny bezalkoholowy Bal Bardzo Kulturalny, który zgromadził młodych z naszej diecezji. Pięknym świadectwem swojej wiary i ogromem radości pokazują oni, że można bawić się bez używek i bawić się wspaniale!

Słowa szczególnej wdzięczności kierujemy w stronę Dyrekcji Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Piszu za udostępnienie szkoły oraz niezwykłą życzliwość i otwartość.

Agata ŚwięconekPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages