Piątek, 17 stycznia 2020. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Wybieramy najpopularniejszą OSP!

2019-03-12 10:48:32 (ost. akt: 2019-03-12 11:37:38)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Strażacy ochotnicy to lokalni bohaterowie, zawsze są pierwsi na miejscu groźnych sytuacji. Rozpoczynamy nasz plebiscyt na Najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną.

Wszystkich ochotniczych straży pożarnych na Warmii i Mazurach jest ponad pół tysiąca, z tego prawie 200 znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Niezależnie jednak od tego, to właśnie OSP cieszą się wśród społeczności lokalnych największym zaufaniem.

Zakres działalności ochotniczych straży pożarnych to wszystkie odcienie ratownictwa. Strażacy są przede wszystkim przy pożarach, ale także podczas działań na wodzie, w zagrożeniach chemicznych i ekologicznych. Ochotnicze Straże Pożarne zajmują się również sportem, edukacją i wychowaniem oraz kulturą.

To nie wszystko, ponieważ w naszym regionie są także remizy, które pełnią funkcję świetlic wiejskich, a nawet... kaplic, w których odbywają się nabożeństwa. Obok remiz powstają też place zabaw dla dzieci, a także sauny. Nie można zapomnieć także o zespołach muzycznych i orkiestrach.

Głosowanie na najpopularniejszą Ochotniczą Straż Pożarną rozpoczynamy 12 marca, a zakończymy 22 kwietnia 2019 r.
Tytuł Najpopularniejszej Ochotniczej Straży Pożarnej Powiatu Piskiego otrzyma OSP, która uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą SMS-ów nadesłanych w głosowaniu.

Tytuły Najpopularniejszej Ochotniczej Straży Pożarnej na Warmii i Mazurach zostaną przyznane w dwóch kategoriach:
„Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym” oraz
„Najpopularniejsza Ochotnicza Straż Pożarna, która nie znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym”.

Regulaminkliknij tutaj

Najpopularniejsza OSP powiatu piskiego


Najpopularniejsza Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza: ranking regionalnyNajpopularniejsza Kobieca Drużyna Pożarnicza: ranking regionalny


Ranking regionalny
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages