Czwartek, 2 lipca 2020. Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Uczciwych ludzi jak widać nie brakuje

2019-02-27 08:40:46 (ost. akt: 2019-02-27 08:45:39)
Odzyskany portfel

Odzyskany portfel

Autor zdjęcia: KPP Pisz

Do piskiej komendy przyszły dwie kobiety. Zgłosiły, że w okolicach marketu znalazły męski portfel z dokumentami i znaczną sumą pieniędzy. Dodały, że informację umieściły już na portalach społecznościowych. Zanim dyżurny skontaktował się z pokrzywdzonym, mężczyzna przyszedł po odbiór portfela. Nie krył swojego zadowolenia.

— We wtorek (26 lutego br.) około godz. 20.00 do piskiej komendy przyszły dwie kobiety, mieszkanki gminy Ruciane – Nida. Zgłosiły oficerowi dyżurnemu, że w okolicach jednego z marketów znalazły męski portfel. Były w nim dokumenty oraz 2 500 złotych. Dodały, że informację o znalezionym portfelu umieściły już na portalach społecznościowych — informuje kom.Anna Szypczyńska z KPP w Piszu.

Oficer dyżurny odebrał portfel i na podstawie dokumentów, które w nim były próbował skontaktować się z pokrzywdzonym. Zanim to zrobił mężczyzna przyszedł do komendy, bo otrzymał już informację od kolegi, że zguba się znalazła i czeka na policji.

— Mieszkaniec piskiej gminy nie krył swojego zadowolenia. Kiedy dowiedział się, że w portfelu są nie tylko dokumenty, ale także znaczna suma pieniędzy z wrażenia zapomniał nawet kiedy się urodził. Miał nadzieję, że odzyska dokumenty, ale nie sądził, że trafi na uczciwego znalazcę i odzyska też 2500 złotych — mówi Anna Szypczyńska.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages