Wtorek, 28 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Rusza nabór do szkoły muzycznej

2019-03-01 08:00:00 (ost. akt: 2019-02-28 09:49:19)
Gra na instrumencie oraz ogólne zajęcia muzyczne gwarantują wszechstronny rozwój intelektualny dziecka

Gra na instrumencie oraz ogólne zajęcia muzyczne gwarantują wszechstronny rozwój intelektualny dziecka

Pisz\\\ Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Piszu rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2019/2020. Nim jednak dzieci zaczną naukę w szkole, która łączy „zwykłe” przedmioty z grą na instrumencie, 5 kwietnia czeka ich przesłuchanie.

Szkoła muzyczna? Nauczyciele przekonują, że to dobry wybór nie tylko dla dzieci zapowiadających się jako przyszli genialni muzycy, którzy swoją przyszłość zwiążą z tą dziedziną artystyczną.

„Daj szansę swojemu dziecku ” i zapisz je do szkoły muzycznej! Władze OSM I stopnia w Piszu zapewniają, że gra na instrumencie oraz ogólne zajęcia muzyczne gwarantują wszechstronny rozwój intelektualny dziecka, wpływają na szybsze przyswajanie wiedzy ogólnej i dobry nastrój.

— Nauka gry na instrumencie kształtuje pamięć słuchową, wzrokową, logiczną i zdolności manualne, rozwój słuchu muzycznego, jest podstawą szybszego uczenia się języków obcych, z kolei kojarzenie znaku z dźwiękiem przyspiesza opanowanie umiejętności czytania — przekonują nauczyciele.

— Poprawiają się również zdolności w zakresie nauk ścisłych. Ponadto, umiejętnie dobrana muzyka wycisza emocje negatywne i pobudza pozytywne.

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Piszu już wkrótce rozpoczyna rekrutację na rok szkolny 2019/2020.

— Dzieci wraz z rodzicami na I etap przesłuchań (badanie przydatności muzycznych) zapraszamy 5 kwietnia (piątek) o godzinie 17.00 do naszej szkoły przy ulicy Jagodnej 4 — mówi Isabel Gonzalez Szymczyk, dyrektor PSM w Piszu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages