Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Wymyśl pamiątkę, wygraj nagrodę!

2019-02-08 10:34:07 (ost. akt: 2019-02-08 10:49:47)
Zdjęcie ilustracyjne

Zdjęcie ilustracyjne

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Jak powinna wyglądać pamiątka turystyczna Warmii i Mazur? Urząd Marszałkowski zaprasza do przesyłania propozycji. Dla najlepszych przewidziano nagrody.

Na atrakcyjność Warmii i Mazur wpływają zarówno walory przyrodnicze jak i bogaty dorobek kulturowy. Coraz więcej turystów odwiedza nasz region, aby skorzystać z atrakcyjnej oferty umożliwiającej bliski kontakt z naturą. Warto, aby poza wspomnieniami, zabrali ze sobą pamiątkę, która nie tylko przypomni miłe chwile, ale zachęci do ponownej wizyty.

Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu „Pamiątka regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki turystycznej służącej promocji regionu. Praca ma nawiązywać charakterystyki regionu, a także jego dziedzictwa kulturowego.

Na autorów najciekawszych propozycji czekają nagrody. Laureat pierwszego miejsca otrzyma pięć tys. zł. Pozostałe dwa miejsca w finałowej trójce otrzymają w kolejności trzy i dwa tys. zł. Swoje pomysły można zgłaszać do 30 czerwca 2019r. Regulamin konkursu wraz z karta zgłoszeniową znajdują się na stronie www.warmia.mazury.pl w zakładce Turystyka i Promocja.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages