Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Rekordowy maraton dla Małgosi. Przyszło prawie 600 osób!

2019-01-20 05:55:12 (ost. akt: 2019-01-20 13:26:04)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Ponad trzy godziny odlotowej zabawy zafundował piszanom Komitet Społeczny "Pisz dzieciom" podczas charytatywnego maratonu zumby. W sobotę, 19 stycznia, wszyscy tańczyli dla 2-letniej Małgosi Szymańskiej z Pisza. Jak było? Jak zawsze - zumbastycznie i rekordowo!

- Kochani! Dziś pobiliśmy rekord! Odwiedziło nas 574 osoby! Gorąco dziękujemy współorganizatorowi, partnerom, wolontariuszom, sponsorom, instruktorom i wszystkim, którzy są tu z nami. Po raz kolejny udowodniliście, że możemy na Was liczyć. Kwotę, jaką udało się dzisiaj zebrać podamy jutro po przeliczeniu zawartości wszystkich puszek, teraz idziemy odpocząć - mówiła na zakończenie wczorajszej imprezy Agnieszka Kucisz z komitetu "Pisz Dzieciom".

V Charytatywny Maraton Zumba w Piszu to już historia. Podsumowując, w skrócie: była moc, energia i niepowtarzalna atmosfera. Jak co roku, była przede wszystkim ogromna radość z niesienia pomocy. Tym razem piszanie zatańczyli wraz z instruktorami dla 2-letniej Małgosi Szymańskiej z Pisza.

- To już moja IV edycja, a każda kolejna jest coraz bardziej cudowna. Dziękuję piszanom za ciepłe przyjęcie i cudowną atmosferę podczas całego eventu. Wy i Wasze cudowne serduszka sprawiacie, że czekam na ten maraton cały rok! Kocham Pisz! - mówił po zakończeniu maratonu Marek Ciećwierz , instruktor z Torunia.

V Maraton Charytatywny Zumba został zorganizowany przez Komitet Społeczny "Pisz Dzieciom" przy współpracy SP nr 1 w Piszu. Patronat nad imprezą objęli Starosta Piski Andrzej Nowicki i Burmistrz Pisza Andrzej Szymborski.

Zapraszamy do naszej galerii zdjęć!


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages