Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Świątecznie w piskim OREW-ie

2018-12-21 07:38:05 (ost. akt: 2018-12-21 08:37:33)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Już po raz kolejny kilkadziesiąt osób spotkało się na Wigilii organizowanej przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Piszu. Jak co roku przy stole zasiedli podopieczni placówki, pracownicy oraz zaproszeni goście. Po raz pierwszy w przestronnej, pięknej sali nowego budynku.

Piękne powitanie i wspólna modlitwa. Tak rozpoczęło się wczorajsze (20 grudnia) spotkanie wigilijne w piskim OREW-ie, podczas którego prezes Stowarzyszenia „Przymierze - Ziemia Piska” - Janusz Puchalski oraz dyrektor OREW-u - Michał Wrzosek dziękowali pracownikom i podopiecznym za przygotowanie uroczystości.

Był opłatek i świąteczne życzenia, a potem wszyscy zasiedli przy wspólnym wigilijnym stole — wszystko to w ciepłej, serdecznej i rodzinnej atmosferze. Na białym obrusie królowały przepyszne świąteczne dania i pachnące igliwiem bożonarodzeniowe stroiki.

Przygotowania do wspólnej wigilii trwały kilka dni. Warto podkreślić, że wszystkie potrawy zostały przyrządzone przez pracowników ośrodka. W przygotowania włączyli się także podopieczni, dla których była to doskonała forma terapii.

To była ich pierwsza wspólna wigilia w nowym, trzykondygnacyjnym budynku jaki powstał przy ośrodku. Pisaliśmy o tym tutaj

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć ze spotkania wigilijnego w OREW-ie Pisz!


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages