Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Jesienny Konkurs Literacki "Opowieści znad rzeki"

2018-11-08 14:00:00 (ost. akt: 2018-11-08 11:47:56)

KONKURS\\\ Mazurski Park Krajobrazowy zaprasza do udziału w VI edycji Jesiennego Konkursu Literackiego "Opowieści znad rzeki". W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby powyżej 7. roku życia. Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada.

Głównym celem Jesiennego Konkursu Literackiego, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Opowieści znad rzeki” jest kształtowanie postawy szacunku i fascynacji przyrodą dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do udziału w konkursie organizator zaprasza wszystkie osoby powyżej 7. roku życia. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie teksty literackie o tematyce przyrodniczej, niezależnie od rodzaju i gatunku, np. wiersze, opowiadania, fraszki, sonety itd. Nie mogą brać udziału prace plastyczne, naukowe i inne nietekstowe utwory artystyczne, w szczególności przestrzenne książeczki oraz wypracowania, rozprawki itp.

Do konkursu mogą być zgłoszone wyłącznie dotychczas niepublikowane prace, które nie brały udziału w żadnym innym konkursie. Prace należy umieścić w kopercie z dopiskiem: „Jesienny konkurs literacki 2018” oraz nadsyłać pocztą na adres: Mazurski Park Krajobrazowy Krutyń 66 11-710 Piecki lub dostarczyć osobiście do siedziby organizatora w Krutyni w terminie do 30 listopada 2018r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 21 grudnia br., oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu. Wyniki konkursu będą ogłoszone na stronie Mazurskiego Parku Krajobrazowego (www.parkikrajobrazowewarmiimazur.pl/mazurski). Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.mazurskipark.pl

Organizatorem wydarzenia jest Mazurski Park Krajobrazowy w Krutyni. Konkurs wspiera m.in. samorząd województwa warmińsko-mazurskiego.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages