Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Urszula Zduńczyk wyróżniona w kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”

2018-10-26 12:35:20 (ost. akt: 2018-10-26 12:42:11)

Autor zdjęcia: Archiwum

To ogólnopolska kampania profilaktyki uzależnień i promocji zachowań prospołecznych. Kampanię prowadzą od kilkunastu lat Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Fundacja „Trzeźwy Umysł”.

Adresatem podejmowanych działań jest przede wszystkim młodzież, dlatego w kampanię włączają się m. in. znani i popularni sportowcy, np. Adam Małysz, Marcin Lewandowski i Maciej Kot.

Akcje adresowane są również do rodziców, opiekunów i nauczycieli. Głównymi celami kampanii są zapobieganie zjawiskom patologii (alkohol, narkotyki itp.) oraz popularyzacja alternatywnych form aktywności i spędzania wolnego czasu.

23 października br. w Centrum Olimpijskim w Warszawie odbył się doroczny Wielki Finał Kampanii. Była to zarazem okazja do prezentacji i uhonorowania najbardziej aktywnych pełnomocników i koordynatorów do spraw profilaktyki ze wszystkich województw oraz wyróżniających się samorządów. Wśród nagrodzonych znalazła się również przedstawicielka Gminy Pisz. Specjalną statuetkę i tytuł członka Kapituły „Trzeźwego Umysłu” otrzymała Urszula Zduńczyk - Dyrektor Ośrodka Profilaktyki i Terapii w Piszu. Kryształowy medal za podejmowane działania profilaktyczne otrzymała również Gmina Pisz.

- Bardzo się cieszę z wyróżnienia, które traktuję jako wyraz uznania dla działalności całego naszego zespołu. Nasz ośrodek prowadzi działalność już od wielu lat i nie jest to wdzięczna i łatwa praca. Z ludzkimi dramatami spotykamy się na co dzień, zawsze jednak staramy się pomagać tym, którzy potrzebują nadziei i wsparcia. Lepiej jednak zapobiegać, niż leczyć. Dlatego tak ważne są programy profilaktyczne - komentuje Urszula Zduńczyk.

Źródło: www.pisz.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Gazeta mnie szokuje! #2612056 | 81.15.*.* 28 paź 2018 21:18

  30 godzin na czołówce ten artykuł wstyd

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. zatroskana #2611635 | 81.15.*.* 28 paź 2018 08:59

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Duma z certyfikatu, a wystarczy przejść się na plac Daszyńskiego wieczorem w piątek, sobotę, aby zobaczyć efekty.

 3. Kris #2611449 | 83.6.*.* 27 paź 2018 19:48

  A ja prowadzę kampanię nie pijesz nie żyjesz alkoholizm po biednych Mazurach chodzi swoją drogą

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages