Poniedziałek, 27 maja 2019. Imieniny Amandy, Jana, Juliana

Święto Pieczonego Ziemniaka w Leśniczówce Kulik

2018-10-04 10:44:40 (ost. akt: 2018-10-04 10:51:19)

Autor zdjęcia: PCPR Pisz

W sobotę (29 września) odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka” w malowniczej Leśniczówce Kulik położonej niedaleko Pisza. Organizatorem integracyjnego spotkania było Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu.

Były liczne atrakcje. Były smażone kiełbaski, ziemniaki oraz ciasta i słodycze. Dzieci bawiły się na świeżym powietrzu przy wesołej muzyce. Wspaniałą atrakcją był przejazd bryczką oraz ciekawe opowieści znanego cyrkowca, akrobaty, który przez wiele lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Pan Zdzisław Śliwka jest wszechstronnie utalentowany i sprawił dzieciom ogromną niespodziankę swą osobą. Humory i pogoda opisała, więc i zabawa była znakomita.

Bardzo dziękujemy Pani Annie Grala, dzięki której wsparciu nasze rodziny bawiły się doskonale . Dziękujemy również Panu Zdzisławowi Śliwce, dzięki któremu nasze pociechy przeżyły wspaniały dzień pełen atrakcji oraz wysłuchały historii człowieka z cyrku. Dziękujemy Panu Adamowi Trzonkowskiemu wraz z żoną Magdą w zaangażowanie się w koleją naszą imprezę dla rodzin. Jak też składamy serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Ptak za zorganizowanie sprzętu ciężkiego.

PCPR PiszCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages