Poniedziałek, 21 października 2019. Imieniny Celiny, Hilarego, Janusza

20-lecie Samorządu Powiatu Piskiego. Zobacz zdjęcia!

2018-09-28 14:55:22 (ost. akt: 2018-10-04 10:51:04)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Dziś (28 września) w Hotelu nad Pisą świetowano jubileusz 20-lecia Samorządu Powiatu Piskiego.

Uroczystość zgromadziła wielu lokalnych samorządowców. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również m.in. parlamentarzyści, przedstawiciele Policji, Straży Pożarnej, Lasów Państwowych, wojska, jednostek podległych starostwu oraz reprezentanci miast partnerskich powiatu piskiego.

Status Powiatu Piskiego jako jednostki samorządu terytorialnego, reguluje ustawa z dn. 5 czerwca 1998 roku o samorządzie powiatowym. Dzisiejsze wydarzenie było doskonałą okazją do podsumowania 20-letniej działalności piskiego samorządu. Mówiono o inwestycjach i projektach, które udało się przez ten czas zrealizować. Z wielu stron płynęły podziekowania za dotychczasową współpracę.

Związek Powiatów Polskich przyznał honorową statuetkę staroście piskiemu Andrzejowi Nowickiemu za szczególny wkład w rozwój lokalny oraz działalność na płaszczyźnie ogólnopolskiej. Zarząd Związku jednocześnie nadał staroście tytuł Samorządowca 20-lecia.

Gospodarzem dzisiejszego wydarzenia było Starostwo Powiatowe w Piszu.

Więcej informacji na ten temat w następnym wydaniu Gazety Piskiej, Tymczasem zapraszamy do naszej galerii zdjęć.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages