Poniedziałek, 20 stycznia 2020. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Prawybory w powiecie piskim. Zagłosuj na swojego kandydata

2018-09-24 11:55:00 (ost. akt: 2018-10-02 10:20:00)

Autor zdjęcia: Archiwum GP

Tegoroczne wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Do urn pójdziemy w niedzielę 21 października. To zatem dobry moment, by wysondować przedwyborcze nastroje. Stąd przygotowane przez nas prawybory.

Kto zostanie burmistrzem? Kto dostanie się do rady? To pytania, które coraz bardziej zaprzątają głowy nie tylko mieszkańców, ale i samych kandydatów.

W jakimś stopniu odpowiedź na nie dadzą organizowane przez nas prawybory. Chodzi o to, by wysondować, kto ma największe szanse na wygranie wyborów rzeczywistych. Ciekawe, czy końcowe wyniki pokryją się później z tymi prawdziwymi.

Przygotowaliśmy trzy kategorie. Głosować można na kandydatów na burmistrzów (łącznie Pisz, Biała Piska, Orzysz i Ruciane-Nida), na kandydatów do Rady Powiatu Piskiego oraz do Rady Miasta Pisz.


Z regulaminu
Plebiscyt trwa do 14 października 2018 roku, do godz. 23:59.

Udział w plebiscycie biorą kandydaci na radnych różnych szczebli oraz kandydaci na urzędy prezydenta, burmistrza i wójta.

Każdy kandydat może w dowolnym momencie zrezygnować z udziału plebiscytu.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną ci kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie.

Głosowaniem polega na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie. X to numer porządkowy przypisany danemu kandydatowi. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł z VAT.

Szczegółowy regulamin dostępny jest tutaj


AKTUALIZACJA: Rozbiliśmy kategorię "Kandydaci na burmistrzów" na cztery gminy. Punkty zdobyte we wcześniejszym głosowaniu zostały przypisane kandydatom.

Kandydaci na burmistrza
PISZ


BIAŁA PISKA


ORZYSZ


RUCIANE-NIDA


Kandydaci do Rady Powiatu Piskiego


Kandydaci do Rady Miasta Pisz
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages