Niedziela, 31 maja 2020. Imieniny Anieli, Feliksa, Kamili

Ktoś połamał okulary doktorowi

2018-09-06 08:36:31 (ost. akt: 2018-09-10 09:09:18)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

Ktoś uszkodził pomnik doktora Władysława Klementowskiego, który znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu.

— Zniszczone zostały okulary doktora. Mamy nadzieję, że to był przypadek, a nie celowe działanie. Rozmawialiśmy z wykonawcą Piotrem Bogdaszewskim, który zapewnił, że w najbliższym czasie naprawi pomnik — mówi Jerzy Misierewicz z Komitetu Społecznego Budowy Pomnika Doktora Klementowskiego.

Mieszkańców Pisza bardzo poruszyła ta sprawa. Do naszej redakcji rozdzwoniły się telefony. Wielu piszan pytało o monitoring. — Czy są tam kamery? Takie miejsce nie może być pozostawione bez żadnego nadzoru. Jeszcze trochę i pomnik będzie całkowicie zniszczony — powiedział jeden z mieszkańców ul. Lipowej.

W sprawie miejskiego monitoringu wysłaliśmy pytania do Urzędu Miejskiego w Piszu. Przypomnijmy. W marcu br. burmistrz Pisza Andrzej Szymborski zapowiadał montaż 14 kamer. Miał to być pierwszy etap rozbudowy miejskiego monitoringu.

Oto odpowiedź:
W listopadzie ubiegłego roku zakupiono 16 kamer wraz z osprzętem (switche, dyski, rejestratory). Do końca lipca br. zamontowano 7 kamer przy Piskim Domu Kultury, a pozostałe mają być zamontowanie do 13 września br. Do 20 września br. zakupione i zamontowane zostaną kolejne kamery. System ma zostać przekazany Komendzie Powiatowej Policji w Piszu.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (24) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Do PARTACZY #2577617 | 81.15.*.* 11 wrz 2018 07:48

  Gdzie kołowata gazecino PRZEPROSINY? Najpierw trzeba było sprawdzić wcześniej a dopiero było pisać brednie. Nie pozdrawiam.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Jagoda #2575293 | 81.15.*.* 7 wrz 2018 20:43

  Efekt 500+ naplęgło się patologi, łbem w ścianę jak się komuś nudzi, a nie niszczyć pomnik!!!

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. JanzKolna #2575136 | 81.15.*.* 7 wrz 2018 17:11

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Myślałem, że ktoś się wypowie na temat dewastacji pomnika -a tu normalka wzajemne przedwyborcze opluwanie się (znaczy się wszystko w normie poziom piskiego bagna nie zmienił się nawet o centymetr

 4. Wchodzi do gry??? ale mexyk #2574605 | 185.220.*.* 7 wrz 2018 08:01

  A ja znalazłem swoje okulary i je włożyłem na nos i co zobaczyłem? Ale mexyk. Bieda narczyk wchodzi do gry??????! Takie bzdury widzę piszeta na okładce. Faworyzujecie tego co jeszcze nic dobrego nie zrobił dla Gminy. Przez niego Axlicki doszedł do wladzy i razem doprowadzili do długu gminnego. Ale mexyk, N A U C Z Y C I E L ?????! Coooooo???! Ten co pracował u aaxllickiego i współodpowiedzialny jrst jest za dług ,,6o milionowy,,, hm chyba raczej schodzi ... ale na psy i do żłobu, biedaczycho, wufista, nie pozwolę na to by znów nieudacznik od tamtego nauczyciela wuefisty wyrządził szkodę naszej Gminie! Jeszcze Ax licki nie odpowiedział karnie za wyrządzoną szkodę Gminie! Na pierwsza rozprawę przywiózł zwolnienie do sądu w Mragowie, wczoraj 6 września była następna rozprawa i ciekawe czy znów nie ,,unika,, Wyroku karnego i osądzenia. Od nauczyciela już Piszanie dostali nauczkę jak widać, a ten pcha się do koryta jak już ponad połowa długu została spłacona przez dzisiejszą władzę piską.

  Ocena komentarza: warty uwagi (18) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. INFORMACJA DLA WSZYSTKICH ... #2574511 | 77.247.*.* 7 wrz 2018 00:26

  Wszystkie posty nie warte przeczytania napisała jedna parszywa gnida, która chorobliwie nienawidzi Burmistrza Szymborskiego a która nie dała nawet ani jednego grosza na Pomnik,w przeciwieństwie do Burmistrza, który dał kilkaset złotych na budowę pomnika.-------------------------------- ---------- . MONTAZ kamer nie był potrzebny , poniewaz kamery z budynku szkoły nr 1 obejmują Pomnik i plac.Ponadto, parszywa gnida, która chorobliwie nienawidzi Burmistrza Szymborskiego, znów blędnie oszukuje wszystkich forumowiczów w tej sprawie. ---------------------------- Więc skurf ej szyńska gnido zacznij się leczyć albo weź się za robot

  Ocena komentarza: warty uwagi (37) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (24)

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages