Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Plus czy minus? Oceń swojego burmistrza, wójta, starostę i radnego

2018-09-05 12:43:30 (ost. akt: 2018-09-05 13:20:29)

Plus czy minus? Oto jest pytanie. Szczególnie teraz, kiedy przyszedł czas na podsumowanie 4-letnich rządów naszych prezydentów, burmistrzów, wójtów i radnych.

Uważacie, że Wasz wójt czy burmistrz pracowali dla dobra ogółu? Stawiacie "TAK". Nie realizowali swoich obietnic wyborczych? Stawiacie "NIE" - mówi Igor Hrywna, redaktor naczelny "Gazety Olsztyńskiej" - Nasza redakcyjna akcja to dobry sprawdzian popularności radnych, wójtów, burmistrzów i starostów - dodaje.


UWAGA
Najlepiej ocenionych samorządowców zaprezentujemy w naszych wydaniach papierowych i na naszych stronach www


REGULAMIN KLIKNIJ TUTAJJak głosujemy?

Swoim prezydentom, burmistrzom, wójtom, starostom i radnym możecie przyznać głos na "tak" lub na "nie". Tytuły najlepiej ocenianych ocenianych samorządowców otrzymają ci, którzy będą mieli największą różnicę między opiniami pozytywnymi i negatywnymi.

Starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie będą przez Was oceniani na poziomie regionalnym. Tu przyznamy tytuły: najlepiej ocenianego prezydenta i burmistrza, wójta i starosty.

Laureatów zaprezentujemy na łamach naszych tygodników, w Gazecie Olsztyńskiej i na stronach internetowych.

- Zachęcam wszystkich do udziału w wyborach - mówi naczelny "Gazety Olsztyńskiej". - Ale najpierw warto sprawdzić, co zostało z obietnic tych, na których głosowaliśmy.


Aby ocenić samorządowca wystarczy wysłać SMS na numer wskazany w jednej z poniższych tabel. Kosz wysłania 1 SMS wynosi 2,46 zł z VAT.
Głosować można do 19.09.2018 roku do godziny 23.59.

PREZYDENCI i BURMISTRZOWIEWÓJTOWIESTAROSTOWIE


RADNI MIEJSCY


RADNI POWIATOWI

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages