Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Dziewczyny na ostatniej prostej

2018-08-09 09:30:00 (ost. akt: 2018-08-09 09:31:20)
Prowadzi Alicja Pisowłocka z Pisza

Prowadzi Alicja Pisowłocka z Pisza

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

NASZA AKCJA/// Nieuchronnie zbliża się koniec plebiscytu na Dziewczynę Lata 2018. Głosować możecie tylko do 12 sierpnia do godz. 23.59. Zgłoszenia przyjmujemy do 10 sierpnia do godz. 10. Która z kandydatek zdobędzie tytuł Dziewczyny Lata?

O tym przekonamy się już wkrótce. Od kilku tygodni na szczycie rankingu jest Alicja Pisowłocka z Pisza. Drugie miejsce zajmuje Magdalena Kosińska z Orzysza. Na trzecim miejscu plasuje się Beata Borawska ze Snopek. W naszym plebiscycie bierze udział 11 kandydatek. Nasze panie są na ostatniej prostej i szykuje się zacięta rywalizacja. A jest o co walczyć, bo można zdobyć pamiątkę z wakacji na długie lata.

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląskim i Elblągu tworzą wspólne kategorie) otrzymają kandydatki, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów w danym powiecie. Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach, w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej. Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Szczegóły dotyczące głosowania znajdziesz TUTAJ

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages