Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Kandydatek wciąż przybywa

2018-08-02 11:43:00 (ost. akt: 2018-08-02 11:47:14)

NASZA AKCJA\\\ Żywiołowa i dynamiczna jak letni górski strumyk czy spokojna i wyważona jak tafla jeziora w bezwietrzny dzień? Wysoka, a może niska i drobna? Jaka powinna być dziewczyna lata? Nasz konkurs trwa.

Nasz zabawa „Dziewczyna Lata 2018” trwa w najlepsze. Ostatnio do grona kandydatek do tytułu dołączyła Magdalena Kosińska z Orzysza. Zapytaliśmy Magdę jaka, jej zdaniem, powinna być Dziewczyna Lata . — Dziewczyna Lata powinna być naturalna, zabawna, dowcipna, z dystansem do siebie i dużym poczuciem humoru — twierdzi Magda. Nasza kandydatka uważa, że wygląd zewnętrzny ma również znaczenie. — Choć uroda to rzecz względna, wygląd też się liczy i ważne jest pierwsze wrażenie — podkreśla Magdalena Kosińska. Oprócz mieszkanki Orzysza w naszej zabawie bierze udział 9 pięknych, młodych kobiet. Jak na razie na szczycie rankingu powiatu piskiego są Alicja Pisowłocka z Pisza, Beata Borawska ze Snopek oraz Katarzyna Drabent z Maldanina.

Czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem? Zgłoś się do nas. A może chcesz, aby ktoś cię zauważył? Brunetka, blondynka, ruda? A może — zgodnie z obowiązującymi ostatnio kanonami — niebieskowłosa? To nie ma znaczenia. Najważniejsze, abyś zdobyła się na odwagę. Pamiętaj: to może być początek czegoś nowego! To może być nowa letnia przygoda. Masz swoje ulubione zdjęcie, którym chcesz się pochwalić? Wesołe zdjęcie z wakacji na przykład na tle Łuku Triumfalnego albo eleganckie zdjęcie z rodzinnej uroczystości, na której błyszczysz w nowej sukience? A może masz fotografię, na której skaczesz na trampolinie, jedziesz na rolkach lub ćwiczysz jogę? A może po prostu takie, na którym promiennie się uśmiechasz? Koniecznie przyślij je do nas.

W konkursie na Dziewczynę Lata 2018 mogą brać udział kobiety od 18. do 30. roku życia. Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia do godziny 10. Zgłoszenie do udziału następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną na adres: pisz@gazetaolsztynska.pl. Głosowanie potrwa do 12 sierpnia do godz. 23.59. Koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT.


Szczegóły dotyczące głosowania Znajdziesz TUTAJ
Elżbieta ŻywczykPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages