Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Dziewczyna Lata powinna mieć dużo pewności siebie

2018-07-12 13:50:00 (ost. akt: 2018-07-12 13:51:45)
Justyna Kaczmarczyk z Hejdyka

Justyna Kaczmarczyk z Hejdyka

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

— Dlaczego postanowiłam wziąć udział w konkursie? To była spontaniczna decyzja. Pomyślałam, że może akurat się uda — mówi Justyna Kaczmarczyk.

Mieszkanka Hejdyka bierze udział w naszym plebiscycie na Dziewczynę Lata. Jak nam powiedziała, skończyła szkołę zawodową. Justyna lubi długie przejażdżki rowerem i na rolkach. Jaka jej zdaniem powinna być Dziewczyna Lata? — Uważam, że każda dziewczyna może nią zostać. Jedyne co powinna mieć Dziewczyna Lata to dużo pewności siebie — odpowiada.

Oprócz 19-latki w naszej zabawie bierze udział 9 pięknych, młodych kobiet. Jak na razie na szczycie naszego rankingu są Alicja Pisowłocka z Pisza, Beata Borawska ze Snopek oraz Katarzyna Drabent z Maldanina.

Czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem? Zgłoś się do nas. A może chcesz, aby ktoś cię zauważył? Brunetka, blondynka, ruda? A może — zgodnie z obowiązującymi ostatnio kanonami — niebieskowłosa? To nie ma znaczenia. Najważniejsze, abyś zdobyła się na odwagę. Pamiętaj: to może być początek czegoś nowego! To może być nowa letnia przygoda.

Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia do godziny 10. Zgłoszenie do udziału następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną na adres: pisz@gazetaolsztynska.pl.
Głosowanie potrwa do 12 sierpnia do godz. 23.59. Szczegóły dotyczące głosowania Znajdziesz TUTAJ

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć:
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages