Sobota, 23 marca 2019. Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Antek zdobył brąz w Augustowie. Ograł "starszaków"!

2018-07-10 14:20:34 (ost. akt: 2018-07-10 14:26:14)

Autor zdjęcia: Pisz-Point

Augustowskie korty stały się 8 lipca areną rakietowej wojny. Wśród 12 utalentowanych zawodników młodego pokolenia (turniej do lat 14) świetnie zaprezentował się Antek Łukaszewicz z klubu Pisz-Point.

Nasz młody, 10-letni tenisista nie miał łatwego zadania. Pierwszym, co rzucało się w oczy, była właśnie przewaga wieku po stronie rywali. Jako jednak, że pierwsze wrażenie bywa mylne... Gdy licznie zebrani kibice przyjrzeli się sytuacji pod siatką po raz drugi, ze zdziwieniem zauważyli, że piszanin raz po raz ogrywa "starszaków".

Najpierw bez większych problemów wygrał zmagania w fazie grupowej. Następnie, w półfinale, przegrał wprawdzie 6:3 ze starszą rywalką z Augustowa, ale była to jego jedyna porażka tego dnia. W meczu, którego stawką był brąz, nie dał najmniejszych szans faworytowi gospodarzy (triumf 6:1).

- Warunki były bardzo ciężkie, bo dzieciaki grały w największym słońcu. Trzeba jednak zaznaczyć, że cały turniej był przeprowadzony bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wyjazd zaliczamy do udanych - podsumowuje Marcin Chmielewski, trener Pisz-Point.

	http://m.wm.pl/2018/07/orig/antek2-479687.jpg
Antek wraz z dumnym trenerem Marcinem Chmielewskim

kk
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages