Wtorek, 22 października 2019. Imieniny Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Szukamy Dziewczyny lata 2018. Czekamy na Wasze zdjęcia!

2018-07-05 12:39:00 (ost. akt: 2018-07-05 12:41:01)
Alicja Pisowłocka

Alicja Pisowłocka

Autor zdjęcia: Archiwum prywatne

Alicja Pisowłocka z Pisza prowadzi w naszym plebiscycie na Dziewczynę Lata. Wciąż możecie zgłosić się do konkursu. Zapraszamy do zabawy.

Trwa nasz plebiscyt na Dziewczynę Lata. Jak na razie w naszym konkursie bierze udział 7 kandydatek. Kilka dni temu zmieniła się liderka rankingu (dane z 3 lipca, godz. 12.24). Najwięcej głosów zdobyła Alicja Pisowłocka z Pisza. - Jestem radosną i energiczną dziewczyną. Lubię podróżować i przez to poznawać świat. uwielbiam aktywnie spędzać czas. Kocham sport i dbam o swoją sylwetkę. Lubię ćwiczyć na świeżym powietrzu - mówi nasza kandydatka do tytułu Dziewczyny lata 2018.

Czujesz się dobrze sama ze sobą i chcesz zarażać ludzi optymizmem, pewnością siebie i uśmiechem? Zgłoś się do nas. A może chcesz, aby ktoś cię zauważył? Brunetka, blondynka, ruda? A może — zgodnie z obowiązującymi ostatnio kanonami — niebieskowłosa? To nie ma znaczenia. Najważniejsze, abyś zdobyła się na odwagę. Pamiętaj: to może być początek czegoś nowego! To może być nowa letnia przygoda.
Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia do godziny 10. Zgłoszenie do udziału następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną na adres: pisz@gazetaolsztynska.pl

Głosowanie polega na wysłaniu głosu sms-em pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany kandydatce z danego powiatu. Wielkość liter nie ma znaczenia. Koszt jednego sms-a wynosi 1,23 zł brutto. Głosowanie potrwa do 12 sierpnia do godz. 23.59.

Szczegóły dotyczące głosowania znajdziecie TUTAJ

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages