Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Poznajcie nasze Mistrzynie Urody

2018-07-05 14:15:00 (ost. akt: 2018-07-05 14:39:22)
Agnieszka Klimowicz

Agnieszka Klimowicz

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Znamy naszych Mistrzów Urody. W kategorii salon fryzjerski po raz kolejny bezkonkurencyjna okazała się Agnieszka Klimowicz z Pisza. Natomiast wśród salonów kosmetycznych zwyciężył Looksus & Perfect Skin Laser Studio. Gratulujemy!

Dobiegł końca plebiscyt na Mistrza Urody. Przez kilka tygodni głosowaliście na swoich faworytów w dwóch kategoriach. Nasi Czytelnicy wybierali najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w powiecie oraz regionie. Czas poznać zwycięzców.

W kategorii salon fryzjerski zwyciężyła Agnieszka Klimowicz, która już po raz drugi sięgnęła po ten zaszczytny tytuł zarówno w powiecie, jaki i regionie. Właścicielka salonu fryzjerskiego „Aga” w Piszu nie kryje radości. — Jest mi niezmiernie miło kolejny raz być w czołówce waszego plebiscytu. To dla mnie ogromne wyróżnienie — komentuje nasza mistrzyni.

	http://m.wm.pl/2018/07/orig/aga-472644-473141-478756.jpg

Przypomnijmy, Agnieszka Klimowicz prowadzi swój salon fryzjerski od 2014 roku. Fryzjerstwo od dawna jest jej pasją. Klientki, które przyjeżdżają do niej nawet z zagranicy mówią o niej, że jest mistrzynią pielęgnacji i koloryzacji włosów. Ona sama przyznaje, że cały czas się rozwija i chce podążać za światowymi trendami. — Tytuł Mistrza Urody zobowiązuje. To duża odpowiedzialność, dlatego nie chcę zawieść moich klientek. Przede wszystkim stawiam na rozwój i udoskonalanie umiejętności — mówi fryzjerka i dodaje: — Bardzo dziękuję moim klientkom za wszystkie oddane głosy. Wiem, że na mnie głosowały i zachęcały innych do wysyłania sms-ów. Jeszcze raz bardzo dziękuję i zapraszam wszystkich do mojego salonu.
Drugie miejsce w kategorii Salon Fryzjerski zajął „Aka-Ne” w Rucianem-Nidzie. Trzecie miejsce przypadło Salonowi Fryzjerskiemu „Weronika” w Białej Piskiej.

Są zgranym duetem i mogą na sobie polegać. Obie pełne pasji oraz pozytywnej energii. Nie brak im również profesjonalizmu i dużej wiedzy. Tytuł Mistrza Urody w kategorii Salon Kosmetyczny zdobył Looksus & Perfect Skin Laser Studio, które prowadzą siostry Katarzyna Durma i Ewa Banach. Piski salon kosmetyczny już trzeci raz z rzędu wygrał w naszym plebiscycie. Klienci mówią, że nasze mistrzynie są dobrymi wróżkami i spełniają marzenia. Mówią też, że w gabinecie Looksus & Perfect Skin Laser Studio leczą ciało i duszę.— W imieniu swoim i siostry, która jest na urlopie macierzyńskim, chciałabym bardzo podziękować za oddane głosy. Cały czas staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Cieszymy się, że ludzie do nas wracają, że mamy nowych klientów. Jestem teraz sama i naprawdę mam bardzo dużo pracy. Kalendarz mam już praktycznie zapełniony do końca sierpnia — mówi Ewa Banach. Jak zapewnia nasza zwyciężczyni, Looksus & Perfect Skin Laser Studio nie spoczywa na laurach. — Bardzo nam miło, że ludzie doceniają naszą pracę. Dalej będziemy się rozwijały i podążały za nowościami. Jeszcze raz bardzo dziękuję i serdecznie wszystkich pozdrawiam — dodaje.

	http://m.wm.pl/2018/07/orig/ewa-477902.jpg

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages