Wtorek, 19 marca 2019. Imieniny Aleksandryny, Józefa, Nicety

To było mocne uderzenie. Na orzyskim poligonie zakończyło się ćwiczenie PUMA

2018-06-15 16:30:24 (ost. akt: 2018-06-15 17:37:45)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Przez dwa tygodnie orzyski poligon był rozgrzany do czerwoności. A to za sprawą ćwiczenia pod kryptonimem PUMA, które było częścią międzynarodowych manewrów Saber Strike.

Dziś (15 czerwca) na terenie Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz odbył się Dzień Dostojnych Gości. Było to zwieńczenie intensywnego szkolenia, podczas którego żołnierze 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej ściśle współpracowali z pododdziałami batalionowej Grupy Bojowej NATO.

Widowiskowy pokaz działań taktycznych obejrzeli m.in. Zastępca Dowódcy Wojsk Lądowych Stanów Zjednoczonych w Europie gen. dyw. Timothy McGuire oraz generał broni Jarosław Mika – Dowódca Generalny Rodzajów Sił Zbrojnych.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Gazety Piskiej. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages