Wtorek, 19 marca 2019. Imieniny Aleksandryny, Józefa, Nicety

W Kotle zgotowali wielkie widowisko. Finał z karnymi! [ZDJĘCIA]

2018-06-15 16:33:26 (ost. akt: 2018-06-15 16:40:21)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

Reprezentanci Pogobia wygrali XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pisza w Kotle Dużym. W finale spotkali się z jedną z dwóch ekip gospodarzy, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne.

Siedem zespołów rywalizowało w czwartkowym XVI Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pisza w Kotle Dużym. Dwie drużyny reprezentowały gospodarzy ze Szkoły Podstawowej w Kotle Dużym, a na zaproszenia odpowiedzieli reprezentanci szkół w Jeżach, Trzonkach, Hejdyku i LIskach oraz środowiskowa drużyna z Pogobia. I to właśnie reprezentanci niewielkiej wsi koło Pisza okazali się najlepsi w zmaganiach.

W fazie grupowej pogobianie pokonali 3:1 Bobry I Kocioł Duży oraz 3:0 SP Liski. W finale rozgrywek czekała na nich druga drużyna gospodarzy, która w swojej grupie zanotowała trzy zwycięstwa i bilans bramkowy 14:2. Spotkanie finalistów zakończyło się remisem 2:2, więc do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. Nieco lepiej wykonywali się reprezentacji z Pogobia, wygrywając 3:2.

Podium uzupełnił drugi zespół gospodarzy, który w meczu o 3. miejsce pokonał 2:1 SP Hejdyk. Pamiątkowymi pucharami uhonorowano wszystkie zespoły, a zawodnicy najlepszych ekip dodatkowo otrzymali medale. Wyróżniających się zawodników nagrodzono indywidualnie.

Wyróżnieni zawodnicy:
Najlepszy bramkarz - Maciej Stachelek
Najlepszy zawodnik - Maciej Domasiewicz
Najlepsza zawodniczka - Ostrowska Jolanta
Król strzelców - Dominik Tyc
Najmłodszy zawodnik - Olaf Pietruszka

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages