Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Koncertem w PDK-u świętować będą podwójny jubileusz

2018-06-14 12:00:00 (ost. akt: 2018-06-14 12:01:22)
 W sobotnim koncercie wystąpi m.in. Piski Chór Kameralny pod dyrekcją Lecha Ostrowskiego

W sobotnim koncercie wystąpi m.in. Piski Chór Kameralny pod dyrekcją Lecha Ostrowskiego

KULTURA\\\ W tym roku Społeczne Ognisko w Piszu obchodzi jubileusz 50-lecia, a Piski Chór Kameralny 25-lecie istnienia. Z tej okazji zapraszamy na koncert!

Jubileuszowy koncert z okazji 50-lecia Społecznego Ogniska Muzycznego w Piszu i 25-lecia Piskiego Chóru Kameralnego z udziałem znakomitych gości - prof. Tomasza Tomaszewskiego (skrzypce), koncertmistrza w Deutsche Oper Berlin oraz wybitnego polskiego pianisty - prof. Bogdana Kułakowskiego (fortepian).

W koncercie udział wezmą także uczniowie Społecznego Ogniska Muzycznego w Piszu oraz Piski Chór Kameralny pod dyrekcją Lecha Ostrowskiego. Koncert poprowadzi Jan Popis - krytyk muzyczny, muzykolog, jeden z najwybitniejszych znawców muzyki Fryderyka Chopina.

— Serdecznie zapraszam w sobotę (16 czerwca) wszystkich piszan do Piskiego Domu Kultury na ten niezwykły koncert. Koncert rozpocznie się o godzinie 17.00 — zaprasza Lech Ostrowski, dyrektor SOM.

— Po uroczystym koncercie zaplanowaliśmy spotkanie towarzyskie, na którym to przy dobrej muzyce, i nie tylko, powspominamy działalność naszego Ogniska Muzycznego i Chóru. Zapraszam naszych chórzystów, słuchaczy i byłych słuchaczy Ogniska, naszych przyjaciół i współpracowników — dodaje.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages