Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Stawiamy na pielęgnację włosów

2018-06-14 09:15:00 (ost. akt: 2018-06-14 09:20:36)
Agnieszka Klimowicz

Agnieszka Klimowicz

Autor zdjęcia: Beata Smaka

NASZA AKCJA/// Kim jest Mistrz Urody? To fachowiec w każdym calu. Szukamy najlepszych salonów kosmetycznych i fryzjerskich w powiecie i regionie. Bo warto docenić tych, dzięki którym czujemy się piękni! Głosowanie trwa do 30 czerwca.

Salon Fryzjerski „Arka-Ne” w Rucianem-Nidzie prowadzi w plebiscycie Mistrz Urody. Jak na razie ma na swoim koncie 58,3 proc. Państwa głosów. Drugie miejsce zajmuje Salon Fryzjerski „Aga” w Piszu.
Któż nie chce ładnie wyglądać? Każdy chce. Mogą nam w tym pomóc między innymi fryzjerzy i kosmetyczki. Zapytaliśmy Agnieszkę Klimowicz, naszą ubiegłoroczną laureatkę, o to co w tym sezonie jest modne na głowie. — Kolory szare, pastelowe, sombre w naturalnych odcieniach — odpowiada nasza Mistrzyni Urody. — Niedługo w naszej firmie pojawi się nowość. Jednak na razie nie zdradzę szczegółów. Niech to będzie niespodzianka, na którą już teraz zapraszam wszystkie panie.

Jeśli chodzi o fryzury, na topie są naturalne, delikatne i kobiece upięcia. Co oprócz tego? — W tym sezonie stawiamy przede wszystkim na pielęgnację. Włosy mają być zdrowe, zadbane i błyszczące — dodaje Agnieszka Klimowicz.
Ciągle czekamy na zgłoszenia salonów kosmetycznych i fryzjerskich, spośród których wyłonimy te najpopularniejsze. Wystarczy wysłać e-maila na adres pisz@gazetaolsztynska.pl. Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie.

Głosowanie trwa do 30 czerwca do godz. 23.59. Laureatów zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”, w naszych tygodnikach lokalnych i na naszych stronach internetowych.
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku pierwsze miejsce w regionie i w powiecie olsztyńskim w kategorii salon kosmetyczny zajął salon Beloved BeautyPlace z Olsztyna. W kategorii salon fryzjerski wygrała Agnieszka Klimowicz z Pisza. Szczegóły dotyczące głosowania znajdziesz TUTAJ

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages