Piątek, 17 sierpnia 2018. Imieniny Anity, Elizy, Mirona

Nasza praca to czysta pasja

2018-06-06 13:00:00 (ost. akt: 2018-06-06 12:53:28)
OSK "ELITA" trzy razy z rzędu wygrał nasz plebiscyt

OSK "ELITA" trzy razy z rzędu wygrał nasz plebiscyt

Trwa kolejna edycja plebiscytu „ELka na 6”. Jak na razie prowadzi OSK "Elita" w Piszu. - Nie zwalniamy tempa i ciągle trzymamy poziom - mówi właściciel ośrodka Kamil Szymanowski. Głosować na swoich faworytów możecie do 5 lipca.

Ośrodek Szkolenia Kierowców „Elita” w Piszu prowadzi w naszym plebiscycie „ELka na 6”. Lider rankingu zdobył 63 proc. Państwa głosów. Drugie miejsce zajmuje OSK „Expert” Andrzeja Sawickiego, który ma na swoim koncie 20,6 proc. głosów. Na trzecim miejscu plasuje się OSK Kazimierz Andrzejczyk, który zdobył 16,4 proc. głosów.

To kolejna edycja naszego plebiscytu i od kilku lat niezmiennie na szczycie "Elita". - Bardzo się cieszymy. To dowód na to, że nie zwalniamy tempa i trzymamy poziom - komentuje Kamil Szymanowski. - W dalszym ciągu wyróżnia nas wyrozumiałość, cierpliwość i uśmiech na twarzy. Nasza praca to czysta pasja i to jest klucz do sukcesu.

Wyrozumiały instruktor, elastyczne godziny zajęć i wysoka zdawalność. Każdy kursant, co oczywiste, chciałby trafić na najlepszą szkołę nauki jazdy. Jaka powinna być idealna szkoła nauki jazdy? Chcemy wyłonić najlepszą z najlepszych!

Rozpoczynamy plebiscyt „ELka na 6”, który pozwoli nam wyłonić najlepszą szkołę jazdy w powiecie piskim. Ale o tym, która to będzie szkoła, zadecydują już nasi Czytelnicy.

Kandydatury do tytułu „ELka na 6” mogą zgłaszać czytelnicy, mieszkańcy powiatu oraz instytucje, organizacje i stowarzyszenia: redakcja@gazetaolsztynska.pl
Głosowanie trwa do 5 lipca do godz. 23.59. Tytuł „ELka na 6” w Piszu i powiecie otrzymają szkoły, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.
Szkoła, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów ze wszystkich powiatów, otrzyma wyróżnienie regionalne.
Ogłoszenie wyników naszego plebiscytu oraz prezentacja laureatów nastąpi na łamach „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego” i tygodników lokalnych Grupy WM (w tym "Gazety Giżyckiej") oraz na stronach internetowych Grupy WM.

Szczegóły dotyczące głosowania znajdziesz TUTAJ

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages