Niedziela, 20 stycznia 2019. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Urodziny Metrum i występ burmistrza. Zobacz zdjęcia!

2018-06-05 15:09:23 (ost. akt: 2018-06-05 15:08:10)

Autor zdjęcia: Beata Smaka

Zespół My Piszanie otworzył VIII Artystyczny Przegląd Emeryckich Zespołów Folklorystycznych.

Impreza odbyła się dziś (5 czerwca) w Piskim Domu Kultury. Na scenie zaprezentowało 9 zespołów z regionu. Był również mocny, piski akcent. Publiczność mogła wysłuchać zespołów My Piszanie, Żywioł oraz Nieformalnej Grupy Metrum. Ta ostatnia skończyła właśnie 8 lat. Z tej okazji panie zaprosiły do wspólnego występu burmistrza Pisza Andrzeja Szymborskiego.

Jak co roku, wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów odbyło się w Mazurskim Gościńcu. Oprócz burmistrza Pisza wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. starosta piski Andrzej Nowicki oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Piszu Lech Borak.

Artystyczny Przegląd Emeryckich Zespołów Folklorystycznych jest jedną z najważniejszych i najpopularniejszych imprez organizowanych przez piski oddział Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages