Sobota, 19 października 2019. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Piska premiera "Księgi Puszczy Piskiej". Zobacz zdjęcia!

2018-05-25 13:09:06 (ost. akt: 2018-05-27 11:06:40)

Autor zdjęcia: Elżbieta Żywczyk

O puszczy co sosną stoi, o wielkim lesie i jego mieszkańcach. O miejscach, wydarzeniach, przyrodzie, architekturze i losach ludzi opowiadał Waldemar Mierzwa - redaktor, współautor i wydawca "Księgi Puszczy Piskiej".

Piska premiera tej niezwykłej publikacji odbyła się wczoraj (24 maja) w auli "Starego ogólniaka" w Piszu. Przybyłych na spotkanie powitała Luiza Dorota Lewandowska, zastępca dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. "Bojowników o Polskość Mazur" w Piszu, a słowo wstępne wygłosiła Katarzyna Sawicka, dyrektor Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Piszu.

Spotkanie poprowadził Waldemar Mierzwa, wydawca, redaktor i współautor książki. Opowiadał o puszczy co sosną stoi, o wielkim lesie i jego mieszkańcach. O miejscach, wydarzeniach, przyrodzie, architekturze, kulturze i losach ludzi zamieszkujących Puszczę dawniej i dziś.

W spotkaniu udział wzięli także współautorzy Księgi oraz kilku jej bohaterów. Każdy z uczestników spotkania miał okazję nabyć książkę w promocyjnej cenie i zdobyć cenny autograf - współautorzy obecni na premierze chętnie wpisywali na książkach dedykacje.

Obejrzyj naszą galerię zdjęć!Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages