Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Nadszedł czas, by znów się spotkać

2018-05-15 14:16:36 (ost. akt: 2018-05-15 14:30:53)

Autor zdjęcia: Archiwum

Około 60 osób bawiło się na integracyjnym grillu dla rodzin zastępczych. Imprezę zorganizował dzielnicowy mł. asp. Adam Trzonkowski wraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu.

Dzielnicowy, mł. asp. Adam Trzonkowski znany jest ze swojej działalności charytatywnej. Wciąż angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia pomagając tym samym potrzebującym. Już po raz drugi, wspólnie z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu, zorganizował spotkanie integracyjne dla rodzin zastępczych z powiatu piskiego.

O dzielnicowym z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, mł. asp. Adamie Trzonkowskim mówiliśmy już wielokrotnie z uwagi na jego działalność charytatywną. Zbiórka nakrętek, festyn charytatywny to tylko niektóre z jego inicjatyw. Współpracując z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu, zimą Adam zorganizował spotkanie integracyjne dla rodzin zastępczych. Wszyscy tak dobrze się bawili, że nadszedł czas, aby spotkać się po raz kolejny.

Piękna majowa pogoda sprawiła, że tym razem dzielnicowy, z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu, po raz kolejny zaprosili rodziny zastępcze z powiatu piskiego do malowniczej Leśniczówki Kulik, niedaleko Pisza. To właśnie tam w miniony weekend już po raz drugi odbyło się spotkanie integracyjne dzieci z rodzin zastępczych i ich opiekunów. Patronat nad imprezą objął Starosta Powiatu Piskiego Andrzej Nowicki.

	http://m.wm.pl/2018/05/orig/grill-2-465676.jpg

W imprezie wzięło udział około 60 podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu. Oprócz tradycyjnego grilla z kiełbaskami, nie zabrakło też atrakcji dla uczestników. Były gry i zabawy dla najmłodszych oraz turniej piłki nożnej. Dzieci tańczyły i śpiewały do ulubionych piosenek, a wszystko to w miłej rodzinnej atmosferze.

Jak mówi Adam Trzonkowski takie spotkania integracyjne są doskonałą okazją, aby propagować pozytywny styl życia, pokazać podopiecznym, w jaki sposób można spędzać wspólnie czas wolny. To też sposobność, by opiekunowie dzielili się z innymi radościami dnia codziennego, sukcesami, ale także problemami, a nawet porażkami. Takie spotkania integracyjne mają na celu budowanie więzi wśród najbliższych.

To nie jedyne przedsięwzięcie, w które zaangażował się Adam Trzonkowski. Już czyni ostatnie przygotowania do kolejnego „Festynu rodzinnego” organizowanego wspólnie z PCPR. Odbędzie się on już 4 czerwca w Piszu w ramach „Dni Rodziny”.

KPP Pisz

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages