Wtorek, 19 marca 2019. Imieniny Aleksandryny, Józefa, Nicety

XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Piszu

2018-05-04 06:11:17 (ost. akt: 2018-05-04 06:27:59)

Teatr przy stoliku, spotkanie autorskie czy teatrzyk kukiełkowy? Zobacz jakie atrakcje przygotowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Piszu na XV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

Tegoroczne hasło promujące ogólnopolski program Tydzień Bibliotek 2018 brzmi (DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA.

W dosłownym znaczeniu słowa "dowolność" oraz w sensie ukrytym, rozumiemy je jako będące zależne, wyłączne od własnej woli, nieskrępowane nakazami, przepisami, swobodne, wolne czytanie, nieograniczony dostęp do książki w różnym formacie (książka tradycyjna, elektroniczna, audiobook), a co za tym idzie również do biblioteki.

Hasło zaproponowane przez Okręg SBP w Opolu nawiązuje także do 100-lecia obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości - wszak czytanie było ważnym elementem zachowania tożsamości, historii, tradycji i kultury narodu.
Program przygotowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Piszu przedstawiamy na poniższym plakacie:Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages