Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Spotkanie informacyjne o możliwościach dofinansowania projektów

2018-04-26 12:00:00 (ost. akt: 2018-04-26 12:13:29)
Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Piszu

Spotkanie odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Piszu

POWIAT\\\ LGD „Mazurskie Morze” organizuje w Starostwie Powiatowym w Piszu spotkanie informacyjne o możliwościach otrzymania dofinansowania na realizację projektów.

LGD „Mazurskie Morze” ogłosiła i planuje ogłosić nabory wniosków o dofinansowanie w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju LGD „Mazurskie Morze” na lata 2014-2020.

W ramach naborów o powierzenie grantów możliwe będzie uzyskanie dofinansowania do 25.000zł i do 100% kosztów kwalifikowalnych na działania w zakresach:

1. Wzmocnienie kapitału społecznego, w tym przez podnoszenie wiedzy społeczności lokalnej w zakresie ochrony środowiska i zmian klimatycznych, także z wykorzystaniem rozwiązań innowacyjnych

2. Promowanie obszaru objętego LSR, w tym produktów lub usług lokalnych

3. Zachowanie dziedzictwa lokalnego

W ramach pozostałych naborów można ubiegać się o dofinansowanie na rozwój ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej, lub rekreacyjnej, lub kulturalnej, narozwój działalności gospodarczej oraz różnicowanie działalności rybackiej.

Spotkanie odbędzie się jutro (27 kwietnia) o godzinie 11.00 w Starostwie Powiatowym w Piszu (sala nr 50, II p.) przy ulicy Warszawskiej 1.

Na spotkaniu przekazane zostaną informację o zasadach i warunkach ubiegania się o pozyskanie dofinansowania. Zapraszamy też do zapoznania się z ogłoszeniami o naborze zamieszczonymi na stronie www.lgd.mazurskiemorze.pl

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages