Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Ochotnicza Straż Pożarna z Hejdyka na prowadzeniu

2018-04-24 14:35:00 (ost. akt: 2018-04-24 14:26:15)

NASZA AKCJA/// To ostatni moment, by oddać głos na strażaków ochotników. W naszym rankingu zmiana lidera. Na prowadzenie wysunęli się strażacy ochotnicy z Hejdyka. Tuż za nimi OSP Biała Piska oraz Orzysz.

Głosować na swoich faworytów możecie do 1 maja do godz. 23.59. Kto sięgnie po tytuł najpopularniejszej OSP? Patrząc na nasz ranking - jedno jest pewne. Szykuje się zacięta rywalizacja. Wszystkich ochotniczych straży pożarnych na Warmii i Mazurach jest ponad pół tysiąca. Dokładnie 552, z czego 177 znajduje się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym. Niezależnie jednak o tego, to właśnie OSP cieszą się wśród społeczności lokalnych największym zaufaniem. I nic dziwnego, bo na strażaków zawsze można liczyć. Ochotnicy poświęcają swój wolny czas, by nieść pomoc innym. Zakres ochotniczych straży pożarnych to odcienie ratownictwa. Strażacy są na miejscu pożarów, wypadków, miejscowych zagrożeń. Angażują się w życie lokalnej społeczności. Biorą udział w imprezach kulturalnych, sportowych czy charytatywnych. Trudno sobie wyobrazić polską wieś bez strażaków ochotników i Ochotniczych Straży Pożarnej. Nasz plebiscyt jest okazją, by podziękować naszym lokalnym bohaterom.
W każdym powiecie wyłonimy po trzy najpopularniejsze jednostki. Najpopularniejsze OSP na poziomie wojewódzkim wybierzemy z kolei w dwóch kategoriach. Pierwszą stworzyliśmy dla jednostek, znajdujących się w Krajowym Systemie Ratowniczo-Gaśniczym, drugą dla drużyn, które nie znajdują się w tym systemie.
Dodatkowo strażacy ochotnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach: Najpopularniejszej Kobiecej Drużyny Pożarniczej i Najpopularniejszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Głosowanie polega na wysłaniu sms-a pod przypisany numer, z ustaloną treścią zamieszczoną w cudzysłowie zgodnie z danym powiatem. X to numer porządkowy przypisany konkretnej OSP z listy danego powiatu. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł brutto. Szczegóły dotyczące głosowania
TUTAJ


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages