Wtorek, 16 lipca 2019. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Pomagamy ludziom walczyć o swoje

2018-03-29 10:51:38 (ost. akt: 2018-04-03 08:38:01) Artykuł sponsorowany

Prędzej czy później każdy z nas spotyka się w swym otoczeniu z sytuacją, w której osoba poszkodowana szuka ratunku finansowego u ubezpieczyciela. Wpłacane składki w teorii stanowią solidne zabezpieczenie. W teorii, ale czy i w praktyce?

Gdy poszkodowana np. w wypadku samochodowym osoba stara się uzyskać odszkodowanie ze strony ubezpieczyciela, zdarzają się przypadki, w których stara się je "odesłać z kwitkiem" lub po prostu proponuje jej się kwotę kompletnie niesatysfakcjonującą. Niektórzy godzą się z tym losem i uznają, że "tak widocznie musi być". Bardziej poinformowani chcą jednak walczyć o swoje.


Z myślą o nich powstała m.in. firma Lift Investment. To nowa spółka na polskim rynku odszkodowawczym, specjalizująca się w pomocy osobom poszkodowanym w zakresie dochodzenia przez nie roszczeń z tytułu zawartych przez nie umów ubezpieczeń majątkowych, pracowniczych czy polis na życie. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że pomagamy osobom w walce o odszkodowanie również w wypadkach w rolnictwie.

— Gwarantujemy kompleksową pomoc — mówi Wojciech Herter, dyrektor w Lift Investment. — Prowadzimy m.in. profesjonalną wycenę szkód, posiadając w swoim zespole biegłych rzeczoznawców majątkowych, których fachowa wiedza i doświadczenie pozwalają na odzyskanie przez poszkodowanych należnych im świadczeń. Dysponujemy wewnętrzną Kancelarią Radców Prawnych i Adwokatów, a także zespołem biegłych lekarzy sądowych — dodaje.

— Dodatkowo, wszystkim naszym klientom np. na czas remontu auta oferujemy auto zastępcze. Bezpłatnie z OC sprawcy. Wszystkim ofiarom wypadku proponujemy ponadto dodatkową pomoc wynikającą z naszej ścisłej współpracy z Centrum Rehabilitacji Polanika pod Kielcami, która w możliwie najkrótszym czasie doprowadzi poszkodowanych do pełnej sprawności — słyszymy w Lift Investment, którego orzyskie biuro mieści się przy ul. Rynek 5.— Lift Investment zakłada sobie za cel pomoc poszkodowanym niemalże od chwili zdarzenia poprzez kompleksowe świadczenie pomocy prawnej już we wstępnej fazie postępowania likwidacyjnego danej szkody. Daje to klientom poczucie bezpieczeństwa, że ich sprawa traktowana jest przez firmę priorytetowo na wielu płaszczyznach, a nie ogranicza się jedynie do zgłaszania roszczeń u ubezpieczyciela — mówi Wojciech Herter.
Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages