Czwartek, 17 stycznia 2019. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Ostatnie godziny głosowania. Kto zostanie Supersołtysem?

2018-03-08 11:05:00 (ost. akt: 2018-03-09 10:28:13)

To ostatni moment na wysłanie SMS-a. 9 marca o godz. 23.59 kończymy głosowanie na SuperSołtysa. Po raz pierwszy w historii, nasz reprezentant jest bardzo blisko zdobycia tytułu SuperSołtysa województwa warmińsko-mazurskiego!

Mowa o Czesławie Janczewskim, sołtysie z 30-letnim stażem. Zajmuje on aktualnie 2. miejsce w regionie. Wyprzedza go jedynie Marian Rucki z Gajewa. Od dłuższego czasu Sołtys Mikosz (gmina Orzysz) jest niekwestionowanym liderem rankingu powiatowego. Jak na razie zdobył 47, 4 proc. Państwa głosów (dane z 7 marca). Na drugim miejscu plasuje się Ewa Kuźmicka z Dąbrówki (gmina Orzysz). Trzecie miejsce zajmuje Dorota Bogucka z Wólki w gminie Ruciana-Nida. Kto zwycięży? Czy zdobędziemy historyczne zwycięstwo w regionie? Wszystko w Państwa rękach. Czasu na oddanie głosu jest naprawdę niewiele. Głosować można do 9 marca do godz. 23.59.
Sołtys to oczywiście urząd, ale w dzisiejszych czasach to przede wszystkim lider lokalnej społeczności. Takich najaktywniejszych liderów chcemy pokazać. Stąd pomysł na zorganizowanie plebiscytu na "Najpopularniejszego Sołtysa".
Tytuł "SuperSołtysa 2018" Powiatu Piskiego otrzyma sołtys, który uzyska największą liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów nadesłanych w głosowaniu. Kolejnym dwóm kandydatom zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa. Plebiscyty na SuperSołtysa 2018 danego powiatu odbywają się we wszystkich powiatach województwa warmińsko-mazurskiego. Sołtys, który uzyska największą liczbę liczbę głosów oddanych za pomocą sms’ów w całym regionie otrzyma tytuł: SuperSołtysa 2018 województwa warmińsko-mazurskiego. Kolejnym dwóm kandydatom, zostaną przyznane tytuły Srebrnego i Brązowego Sołtysa województwa warmińsko-mazurskiego.


Więcej szczegółów TUTAJ

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages