Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Konkurs plastyczny „Stok nie jest dla bałwanów” rozstrzygnięty

2018-03-05 15:01:18 (ost. akt: 2018-03-05 15:18:47)
Policjanci odwiedzili Emilkę w szkole

Policjanci odwiedzili Emilkę w szkole

Autor zdjęcia: KPP Pisz

W styczniu, przed feriami zimowymi, policjanci z piskiej komendy ogłosili w szkołach powiatowy etap ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla uczniów pn. „Stok nie jest dla bałwanów”. Głównym założeniem tego przedsięwzięcia było promowanie bezpiecznych zachowań na stoku.

Wśród wielu ciekawych prac nadesłanych do Komendy Powiatowej Policji w Piszu funkcjonariusze wybrali rysunek wykonany przez Emilię Zalewską z kl. 3 c z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Piszu.

Chcąc sprawić laureatce niespodziankę, policjanci w poniedziałek (5 marca) przed południem odwiedzili dziewczynkę w szkole podczas lekcji. Gratulacje i nagrody wręczył Emilii Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp. Radosław Drach wraz z dzielnicowym – st. asp. Tomaszem Zawalichem. Gala wręczenia nagród odbyła się w obecności wicedyrektora szkoły pani Krystyny Kamki, wychowawczyni klasy pani Agnieszki Łazarczyk oraz uczniów klasy 3c.

Dziewczynka była zaskoczona niespodzianką, ale i bardzo zadowolona. Na koniec spotkania policjanci jeszcze raz pogratulowali Emilli zwycięstwa w etapie powiatowym i życzyli jej sukcesów na szczeblu ogólnopolskim.

KPP PiszCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając "[url=http://wm.pl/user/register/back/pisz.wm.pl/redirect/profile_01.jpg" /> Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages