środa, 16 stycznia 2019. Imieniny Mascelego, Walerii, Włodzimierza

Wszyscy bawią się wspaniale, jak to bywa w karnawale

2018-02-07 14:43:04 (ost. akt: 2018-02-07 15:16:09)

Autor zdjęcia: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu

„Wszyscy bawią się wspaniale, jak to bywa w karnawale” - pod takim hasłem w ubiegły poniedziałek odbył się bal karnawałowy zorganizowany dla dzieci i rodziców zastępczych w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Piszu.

Był to dzień niecierpliwe wyczekiwany. Dzieci przebrane w kolorowe stroje za bohaterów z bajek, wróżki, królewny, rycerzy itp. bawiły się znakomicie przy muzyce. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci. Były gry, zabawy i konkursy oraz nauka tańca.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały sale. Bal umożliwił dzieciom i ich opiekunom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Ideą balu było zorganizowanie alternatywnej formy spędzenia wolnego czasu poprzez wspólną zabawę dzieci i rodziców, poprawienie relacji z bliskimi, promowanie pozytywnego obrazu rodziny oraz zacieśnianie więzi międzypokoleniowej.

Źródło: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w PiszuCzytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/141978,Zostan-dziennikarzem-obywatelskim.html?preview=7d9e5c0a3fa72da1916c#axzz2OSaYmwEK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages